Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Krásna ihneď a bez plastiky. Toto je budúcnosť estetickej medicíny

máj 13, 2021 - 12:22
Sme ženy a sme náročné. Túžime byť stále krásne aj bez make-upu a to s okamžitým výsledkom, bez bolesti a dlhej rekonvalescencie.
Foto: 
yesvisage.sk

Ak aj vy túžite po výraznejšej zmene, ale zároveň sa chcete vyhnúť plastickej operácii, je tu riešenie. Estetická medicína dnes napreduje míľovými krokmi a prináša stále viac nových možností týkajúcich sa omladenia alebo korekcie nedokonalostí stále menej invazívnymi metódami. Jedným z týchto zákrokov je aj  niťový lifting prevádzaný jednými z najkvalitnejších nití Aptos. Jeho výhodou je, že je nebolestivý, vyžaduje len krátku rekonvalescenciu, je maximálne spoľahlivý a čo viac prináša okamžitý výsledok. Tento fenomén si nevedia vynachváliť a podľahli mu aj mnohé slovenské krásky, ako napríklad Veronika Vágnerová, Lucia Sládečková alebo Jana Hrmová.

Ako to teda funguje?
Niťový lifting je zákrok, pri ktorom lekár špeciálnymi niťami spevňuje a dvíha rôzne časti tkanív tváre. Oproti tradičným metódam chirurgického faceliftingu, pri tomto postupe nie je nutné vykonávať rezy na koži. „Aplikácia prebieha v lokálnej anestézii, jemné a tenké nite sa pomocou ihiel aplikujú do hlbokej vrstvy kože spôsobom, ktorý kožu vypne a pozdvihne.“ hovorí MUDr. Barbora Brezová, PhD z Kliniky YES VISAGE . S niťami okrem liftingu a antiagingu rieši aj  korekcie nedokonalostí, ako napríklad redukciu podbradku, korekciu nosa, rôzne asymetrie v tvári alebo iné estetické vylepšenia, ktoré sa radia medzi takzvané beautifikačné techniky. Týmito metódami sa snažíme tvár priblížiť ideálu krásy.

Nezabudnuteľný pohľad s FOXY EYES
Mnoho mužov hovorí, že ich na žene zaujmú práve oči. A presne tých sa týka aktuálny trend, ktorých ošiaľ spustili modelky, ako napríklad Bella Hadid, Megan Fox alebo speváčka Jennifer Lopez. Ide o výraznejšie nadvihnutie a predĺženie tvaru oka smerom ku spánkom pripomínajúci vzhľad mačkovitej šelmy.  Jeden z najčerstvejších trendov vyskúšala aj známa celebritná  vizážistka Lucia Sládečková. „Zákrok ma vôbec nebolel a môžete sami vidieť, že to len krásne pozdvihne oči. Mám 37 rokov a je pre mňa dôležité sa o seba starať v rámci mojich noriem. Výsledok je úžasný,“ písala na svojom Instagrame vizážistka, kde zverejnila aj video zo zákroku, ktorý absolvovala na Klinike YES VISAGE.

Nový nos bez skalpela
Zmena tvaru nosa nie je viazaná len na plastickú chirurgiu. Túto prevratnú novinku z našich  známych Sloveniek podstúpila aj modelka Veronika Vágnerová. „Už dlhšiu dobu som riešila asymetriu a nechcela som ísť opäť pod nôž. Pred 8 rokmi som si dala urobiť plastiku, ale nos sa mi stále menil a špička už nebola taká, akú som chcela,“ hovorí Veronika. Ide o najmodernejšiu a najnovšiu techniku neinvazívnej rhinoplastiky, ktorú ako prví vykonávajú špecialisti na Klinike YES VISAGE. „Takýto zákrok patrí do rúk plastického chirurga. Dôležitá je konzultácia, kde vieme reálne zhodnotiť možnosti a predpokladaný výsledok zákroku. Zákrok je vhodný u jemných nerovností na nose po predchádzajúcej operačnej rhinoplastike, pri padajúcej špičke nosa, na zúženie nosa či korekciu asymetrie. Taktiež je vhodný u ľudí, ktorí operačnú rhinoplastiku zvažujú, ale chceli by vidieť, ako by vyzerali s iným tvarom nosa, prípadne sa operácie boja,“ dodáva MUDr. Barbora Brezová, PhD. z Kliniky YES VISAGE.

Rozlúčte sa s podbradkom
Všimli ste si pri pohľade do zrkadla, že vám začína ovísať pokožka pod bradou? Podbradok nie je ani zďaleka len problémom ľudí s kilami navyše. Svoje o tom vie aj influencerka Jana Hrmová, ktorá sa okrem redukcie podbradku rozhodla aj pre modeláciu tváre, taktiež pomocou metódy Aptos pre dokonalý výsledok. „Neverila som vlastným očiam, efekt bol viditeľný hneď po zákroku! Ja som zamilovaná do výsledku a jedine čo ľutujem, že som ho už nepodstúpila skôr. Na Klinike YES VISAGE sme zvolili kombináciu liposukcie, liftingu niťami v spodnej časti tváre a výplní kyselinou hyalurónovou, aby sa opticky zúžila.  Zákrok bol bezbolestný, vykonaný v lokálnej anestéze a po prevedení som mohla ísť rovno domov.“ hovorí influencerka Jana Hrmová, ktorá celý proces zaznamenala na svoj Youtube kanál.

Zdroj:YouTube/Jana Hrmová

TIP PRE VÁS
Túžite po zmene? Veľakrát je to jednoduchšie, než si myslíte. Dôležitou voľbou je konzultácia u správneho odborníka. Využite aj vy tých najlepších špecialistov. Aj vy si môžete vyberať z viac ako 300 profesionálnych služieb a stať sa jedným z 30.000 spokojných klientov, ktorých päťhviezdičkovo recenzovaná Klinika YES VISAGE ročne obslúži. Naviac s víťazným titulom Najdôveryhodnejšia značka estetickej kliniky v najväčšom nezávislom spotrebiteľskom hodnotení v Česku a odbornou porotou oceneným titulom Superbrands Slovakia 2021 na Slovensku.

Viac informácií nájdete na telefónnom čísle 02/208 77 777 alebo www.yesvisage.sk

- - Inzercia - -