Dnes je sobota, 28.máj 2022, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Využite skvelé letné zľavy

august 05, 2021 - 10:37
Teplé letné večery, fantastické západy slnka a najnovšie módne trendy - čo viac potrebujú fashionisti k dokonalej letnej nákupnej zábave? Týždeň záverečného predaja sa bude konať v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf od 2. do 7. augusta a inšpiruje tvorcov trendov najnovšími kusmi a skvelými ponukami.
Foto: 
Designer Outlet Parndorf

So zľavou až mínus 50 percent na už zníženú predajnú cenu exkluzívnych luxusných, lifestylových a dizajnérskych značiek ako Philipp Plein, Hugo Boss, Ermenegildo Zegna, JOOP!, Marc Cain, Desigual, Coach, Aigner, Babor, Furla, Kjus alebo Rituals Návštevníci zaručujú všetko, po čom nákupné srdce túži. Centrum so skvelou nákupnou atmosférou a výberom z približne 160 medzinárodných obchodov je tým pravým miestom na oddych. Horúce letné dni si najlepšie vychutnávajú fashionisti vonku vo výbornej nákupnej atmosfére.

dop_summer_shopping_6.jpg

Foto: 
Designer Outlet Parndorf

Nakupujte pri západe slnka do 21:00

Ak hľadáte nové trendy a chceli by ste zažiť nádherný západ slnka v Designer Outlet Parndorf, mali by ste si návštevu naplánovať čoskoro: Predĺžená otváracia doba od 2. augusta od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00, v sobotu ako obvykle 9 od 18:00 do 18:00, pozývame vás na pokojnú návštevu Designer Outlet Parndorf. Útulné kaviarne a reštaurácie, jedinečná nákupná atmosféra a atraktívne ponuky robia z návštevy Designer Outlet Parndorf perfektný oddychový zážitok pre celú rodinu. Po úspešnom nákupe môžete deň zakončiť útulnou večerou alebo nápojom v mnohých kaviarňach a reštauráciách, ako sú Café Artner, Segafredo Espresso, Nordsee, Café Sacher Eck alebo wagamama. Kráčať v miernej letnej noci a mať otvorené obľúbené obchody až do neskorých hodín - kto sa tu nedostane do nákupnej nálady?

dop_summer_shopping_7.jpg

Foto: 
Designer Outlet Parndorf

dop_summer_shopping_3.jpg

Foto: 
Designer Outlet Parndorf

- - Inzercia - -