Dnes je streda, 08.december 2021, meniny má: Marína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2021: Svetová šou v centre mesta

september 09, 2021 - 02:31
Neopakovateľná atmosféra. Množstvo celebritných hostí, domácich aj zahraničných návštevníkov, svetelná šou a fantastické modely špičkových slovenských aj českých módnych dizajnérov. To všetko sa odohrávalo priamo pred historickou budovou Slovenského národného divadla a veľkolepému predstaveniu pod holým nebom prialo ôsmeho septembra dokonca aj počasie. Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz boli opäť svetové.
Foto: 
Andrej Hrušovský

„Bratislavské módne dni objavujú talenty, ale roky dávajú priestor aj erudovaným módnym návrhárom. Som rada, že dávame priestor dizajnérom, ktorí sú potom úspešní na svetovej scéne a teším sa, že toto výnimočné podujatie podporuje veľa významných osobností. BMD  sa stali značkou, ktorá udáva trendy a zároveň rešpektujú trendy ekologicky udržateľnej módy...“ povedala na úvod takmer dvojhodinovej šou zakladateľka a organizátorka BMD Mária Reháková, ktorá má za sebou maratón výnimočných celoslovenských podujatí – Slovenku roka, Slovenský deň kroja a Bratislavské módne dni.

1_2.jpg

Foto: 
Andrej Hrušovský

Medzi hosťami BMD sme videli predsedu Národnej rady SR Borisa Kollára a na móle jeho dcéru, ktorú si počas predvádzania kolekcie  nakrúcal na mobil. Úžasnú módnu šou si nenechali ujsť ani (mlado)manželia Sisa a Juraj Lelkesovci, Karin Majtánová, teraz už Kremnická, dlhoročný organizátor Miss Jozef Oklamčák, akademická maliarka Ivett Lederer, ale aj nominantka na Slovenku roka 2021 Zuzana Želinská.

photohruso-10.jpg

Foto: 
Andrej Hrušovský

„Sme poctení, že roky spolupracujeme s Bratislavskými módnymi dňami, ktoré sú zodpovednou značkou,“ podčiarkla myšlienku BMD marketingová a PR manažérka spoločnosti Mercedes-Benz Ingrid Drozd Janečková, ktorá ocenila kvalitu prezentovaných modelov.

photohruso-83.jpg

Foto: 
Andrej Hrušovský

Medzi top návrhármi ako Jana Pištejová, Richard Rozbora, La Rena, Jozef Grondžák so značkou Lombardi, súrodenci Ponerovci, Zuzana Haková a ďalších, nechýbala ani  kolekcia Jasminy Alagič, ktorú vedľa móla podporoval  hrdý manžel. „Ďakujem ti láska...,“ aj takéto vyznania sprevádzali tohtoročné BMD, na ktorých sa predviedli aj vyšportovaní svalovci, finalistky Miss Slovensko 2021 a modelka v najdrahších šatách v histórii, ktoré vznikli v spolupráci návrhárky Renáty Kliskej a Českej mincovne. Ako povedala riaditeľka slovenskej pobočky Českej Mincovne Ľudmila Fülöpová, je veľmi rada, že sa Česká mincovňa mohla tento rok stať hlavným partnerom.

Nenechajte si ujsť neopakovateľné okamihy v našej galérii!

 

- - Inzercia - -