Dnes je nedeľa, 16.január 2022, meniny má: Kristína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vianoce v znamení luxusu

december 07, 2021 - 17:24
S priblížením najkrajších sviatkov v roku prichádza každoročná dilema, čo podarovať svojim najbližším. Ak radi venujete zážitok v podobe jedinečnej chuti, inšpirujte sa našimi tipmi z radu Deluxe, ktorý nájdete v predajniach Lidl. Lahodné pralinky strieda čokoláda s kúskami ovocia, prémiové ovocné čaje dokonale doplní med a pre milovníkov Talianska je tu pesto a jedinečné bezvaječné cestoviny.
Foto: 
LIDL

To ale ani zďaleka nie je všetko a vy sa v najbližších týždňoch môžete tešiť na množstvo produktov z radu Deluxe, ktoré nájdete aj v chladiacich boxoch. Spríjemnite si s Lidlom sviatočné obdobie luxusne a majte neobyčajne obyčajné Vianoce.

Neodolateľná čokoláda

Kvalitné čokolády potešia zrejme každého. Pralinky a čokolády z radu Deluxe nielen dobre vyzerajú ale ich chuť je priam neodolateľná. Vyskúšajte mliečku verziu s dražé s pomarančovou príchuťou, jahodami a malinami alebo horkú čokoládu s pistáciami a černicami či unikátnu kombináciu pekanových orechov a lesného ovocia.

lidl_2.jpg

Vianoce v znamení luxusu
Foto: 
LIDL

 

Deluxe, Horká čokoláda s pistáciami, sušenými černicami a višňami, cena 2,49€, Lidl

Deluxe, Ganache Pralines – zmes čokoládových praliniek s náplňou, cena 2,99€, Lidl

Prémiové ovocné čaje

Rozmýšľate čo podarovať milovníkom čítania? Okrem knihy by to mal byť kvalitný čaj. Čistá chuť byliniek ozvláštnená o pomaranč či brusnice upokojí a zároveň zahreje organizmus. Ak rozmýšľate, čím by ste darček ešte vyšperkovali, pribaľte prvotriedny med z rovnakého radu Deluxe. Čo je lepšie ako kombinácia deky, lahodného horúceho čaju a dobrého románu či kriminálky?

lidl.png

Vianoce v znamení luxusu
Foto: 
LIDL

Deluxe, Aromatizovaný čierny čaj s pomarančovou kôrou a škoricou, sypaný, cena 3,99€, Lidl

Zdravý pomocník

Kvalitný med je už dlhé roky známy ako zázračné, prírodné antibiotikum. Lyžička medu má antioxidačné účinky a zároveň pomáha myseľ upokojiť pri nespavosti. Výrobok, ktorý sa nestratí v žiadnej domácnosti a svoje rozsiahle využitie si nájde aj pri príprave rôznych vianočných receptov.

 

lidl_5.jpg

Vianoce v znamení luxusu
Foto: 
LIDL

Deluxe, Agátový med, cena 5,99€, Lidl

Darček pre gurmánov

Milovníci talianskej kuchyne ocenia jedlé a praktické darčeky, ktorými si pripomenú originálnu atmosféru obľúbených miest. Darujte lahodné cestoviny a pestá, v rôznych príchutiach.

lidl_4.jpg

Vianoce v znamení luxusu
Foto: 
LIDL

Deluxe, Valcované sušené bezvaječné cestoviny, cena 1,59€, Lidl

Deluxe, Pesto, cena 1,49€, Lidl

Vianočná zmes orieškov a mandlí

Nečakaná návšteva a vy už nemáte zásoby vianočného šalátu? Žiadny problém s Deluxe vianočnou zmesou orieškov a mandlí. S praktickou priloženou naberačkou naservírujete jednotlivé oriešky a sušené ovocie rýchlo a kým sa návšteva usadí, stihnete otvoriť dobré suché biele víno.  

 

lidl_6.jpg

Vianoce v znamení luxusu
Foto: 
LIDL

Deluxe, Zmes pražených mandlí, arašidov a kešu orieškov, cena 3,99€, Lidl

Produkty Deluxe nájdete v kamenných predajniach Lidl, sortiment sa mení každý týždeň.

- - Inzercia - -