Dnes je piatok, 02.december 2022, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Komédia V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM sa objaví v slovenských kinách na Valentína

január 12, 2022 - 08:39
Po úspechoch kinohitov Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť od produkčnej spoločnosti Nunez NFE prichádza na plátna kín tretí celovečerný film na motívy knižného bestselleru Evity Twardzik. Komédia V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM od režisérky Marty Ferencovej sa objaví v kinách počas valentínskeho týždňa, 17. februára 2022.
Foto: 

Sviatok zamilovaných prinesie na plátna kín príbeh partie štyridsiatnikov, ktorý nie je len o hľadaní lásky a šťastia, ale ajsile priateľstva, v duchu hesla PRIATELIA SÚ RODINA, KTORÚ SI VYBERIEŠ. V hlavných úlohách sa predstavia slovenské i české herecké hviezdy adiváci tiež budú mať možnosť spoznať aj trio rumunských protagonistov.

V lete ti poviem, ako sa mám trailer (SK)

Tesne pred Vianocami oznámi Ivane (Tereza Kostková), ktorá žije len pre rodinu, jej manžel Martin (Marián Miezga) vec, ktorá jej zničí sviatky, a o ktorej vie len ich spoločná kamarátka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Tá sa ako jediná z partie nevydala a nemá deti. Žije sama, ale udržiava pomer so svojim šéfom Filipom (Martin Hofmann).

Ďalšia z partie Ela (Andreea Vasile) je známa televízna moderátorka, ktorá vedie harmonický život sprekladateľom kníh Andrejom (Ondřej Sokol) aich desaťročnými synmi - dvojičkami. Keď sa po rokoch nečakane neobjaví Elina bývalá láska Dávid (Ján Koleník) prechádza jej manželstvo ťažkou skúškou dôvery.

Partiu uzatvára majiteľ reštaurácie Vlado (Pavel Bartos), ktorý sa po rozvode s Vierou (Soňa Norisová) druhýkrát oženil s mladšou Broňou (Dominika Morávková). Po skúsenostiach z predošlého vzťahu si neželá, aby jeho žena pracovala, tak Broňa robí všetko pre to, aby sa o jej pracovných aktivitách nedozvedel. Ela jej v tom pomáha.

Spleť tajomstiev, ktoré majú medzi sebou nielen páry, ale aj samotní priatelia, sa začne ešte viac zamotávať, keď sa na Adrianu obráti premiérova manželka (Petra Vajdová) a chce svojho muža (Jaroslav Plesl) opustiť čase predvolebnej kampane...

Film je o reálnych a zároveň vtipných situáciách, ktoré prináša život. Komédia, v ktorej sa nájdeme všetci...

Slovenská distribučná premiéra je naplánovaná na 17. február 2022.

Film V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM do kín uvádza spoločnosť Continental.

- - Inzercia - -