Dnes je piatok, 02.december 2022, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Oscar 2022: Kto bude hostiteľom slávnostného ceremoniálu?

január 13, 2022 - 14:00
ABC potvrdilo, že sa marcové udeľovanie cien akadémie bude konať a ceremoniál sa vráti do známeho Dolby Theatre.
Foto: 
shutterstock

Počas zimnej virtuálnej tlačovej prehliadky Asociácie televíznych kritikov prezident ABC Craig Erwich oznámil, že marcový ceremoniál sa vráti k tradícii bez toho, aby prezradil, kto by mohol byť hostiteľom. "Ty si to počul ako prvý," povedal a zavtipkoval, že by to mohol byť on.

Ceny Akadémie mali naposledy hostiteľa v roku 2018 v podobe Jimmyho Kimmela, kým nasledujúci rok sužovali kontroverzie po tom, čo sa opäť objavili homofóbne vtipy a tweety, ktoré spôsobili, že Kevin Hart odstúpil. Televízne vysielanie v roku 2019 zaznamenalo nárast divákov, a to z 26,6 milióna na 29,5 milióna, ale v nasledujúcich rokoch došlo k trvalému poklesu, pričom obrad v roku 2021 klesol na historické minimum 10,4 milióna. Reklama Po minuloročnom ceremoniáli zasiahnutom Covidom na Union Station sa tento rok Oscary vrátia do Dolby Theatre. Producent Will Packer bol menovaný výkonným producentom večera. "Will má naozaj dobrý pulz v oblasti populárnej kultúry a zábavy," povedal Erwich. "Viem, že má toho v zásobe veľa a čoskoro sa podelíme o ďalšie podrobnosti."

Hviezda Tom Holland nedávno po rekordnom úspechu filmu Spider-Man: No Way Home tiež prejavila záujem o hosťovanie. „Ak ma o to požiadajú, urobil by som to a bolo by to veľmi zábavné,“ povedal pre Hollywood Reporter. "Naozaj by ma to bavilo." The Hollywood Reporter prezradil, že Akadémia potom oslovila Hollanda. Nominácie na Oscara budú zverejnené 8. februára, slávnostný ceremoniál sa uskutoční 27. marca. (Zdroj: The Guardian)

Máme sa na čo tešiť!

- - Inzercia - -