Dnes je streda, 30.november 2022, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Žijeme teplákovú éru. Nechtiac

január 14, 2022 - 11:54
Samozrejmosťou sa stalo niečo, o čom sme pred dvomi rokmi ani netušili. Či chceme, či nie, vyťahujeme zo skrine tepláky najčastejšie ako sa dá. Načo ísť do obchodu a na prechádzku v spoločenských šatách, však?
Foto: 
shutterstock

Obmedzenie spoločenského kontaktu má prirodzene dosah aj na módu. Je to už veru druhý rok, čo nenosíme spoločenské šaty, kabelky na špeciálne príležitosti, topánky na vysokom podpätku sú zaprášené dole v skrini. Mladé dievčatá sa menia na teplákové princezny a maminy pred školou v zime ani nie je možné spoznať. Či je to mama, či otec. Široké tepláky, veľké bundy, čiapky. Nik nemá dôvod obliekať sa vkusne a tak, aby bol príjemný pre svoje oči, aj svojho okolia. Tepláky sa objavujú dokonca aj v parlamente. Obdobie fašiangov patrilo už z histórie k obdobiu zábav, spevu a tanca. Teraz čakáme doma a ani nevieme samy na čo. Opatrenia a obmedzenia sa menia každým dňom, nedá sa povedať či k lepšiemu, či k horšiemu, pretože ľudia už túžia po realizácií viac než kedykoľvek predtým. Deti chcú chodiť na krúžky, chlapi na futbal a pivo a ženy by si tiež radi ooddýchli od pandemického kolotoča v domácnosti. No nie je to možné. Tak si zase oblečieme čisté tepláky a dúfame, že raz sa to zmení. 

shutterstock_1744369853.jpg

Foto: 
shutterstock

Čo však môžeme pre seba spraviť je obliecť sa pekne aj doma. Ísť tam, kde je momentálne možné a dať si tie najkrajšie šaty, čo nájdeme. Prečo nie? Šťastie tvoríme len samy v sebe, tak do toho!

shutterstock_1741527245.jpg

Foto: 
shutterstock

Kde ste si obliekli naposledy Vy spoločenské šaty?

- - Inzercia - -