Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Elegantná virtuálna kabelka

jún 27, 2022 - 09:00
Máloktorá žena si vie predstaviť, že vyjde z domu bez kabelky. Vlastníme ich viacero a občas máme problém, ktorú si vybrať. Pri kabelke, ktorú vám predstavíme sa nemusíte rozhodovať a stačí vám jedna. Nenájdete v nej žiaden rúž, krém na ruky ani hrebeň. Zato tu nájdete množstvo užitočných funkcií, ktoré vám uľahčia život, prácu a spravia zo zábavy zážitok. Reč je o notebooku Yoga 9i od spoločnosti Lenovo.
Foto: 
Lenovo

Elegantný a nadčasový

Hneď na prvý pohľad vám padne do oka štýlové tenké hliníkové telo s neobyčajnou farbou ovsených vločiek. Ak vám napadla otázka, akú má váhu, odpoveď je, že notebook Yoga 9i má váhu od 1,4 kg. Pre porovnanie, priemerná váha ženských kabeliek je okolo 2,5 kg. Celkom slušný rozdiel však? Vďaka tomu môžete tento notebook pohodlne nosiť v ruke kamkoľvek idete. 

Stačí aj jeden prst 

Často robíte viac vecí naraz? Potom je notebook Yoga 9i ako stvorený pre vás. Popri tom, ako s jednou rukou telefonujete si môžete notebook ľahko otvoriť prstom druhej ruky a prihlásiť sa doň pomocou rozpoznania tváre. Na klávesnici potom kliknete na jeden z funkčných klávesov pre rýchly prístup k často používaným funkciám a už fungujete. Notebook doslova ovládate jedným prstom.

Ničím nespútaný

Je dôležité poznamenať, že Yoga 9i je konvertibilný notebook. To znamená, že jednoduchým preklopením ho v okamihu premeníte na tablet. Na dotykovej obrazovke potom môžete pohybom prstov slobodne tvoriť či len tak surfovať webom. Navyše sa vo voliteľnom príslušenstve nachádza kompatibilné pero, ktoré oceníte ak máte radi pocit skutočného pera alebo vás baví kreslenie.

Obraz a zvuk ako v kine

Ak zrovna notebook Yoga 9i nevyužívate na prácu, môžete si vychutnať seriály a filmy na špičkovej OLED obrazovke s rozlíšením 4K. Zážitok z obrazu ešte viac umocňuje priestorový zvuk s Dolby Atmos® a reproduktormi Bowers & Wilkins, ktoré ponúkajú kvalitné basy a autentický zvuk. Váš notebook tak pokojne môžete využívať aj ako prenosné rádio pri cvičení alebo iných aktivitách.

Aj do voza aj do koča

Určite poznáte situáciu keď máte skoro vybitý notebook ale danej chvíli nemáte čas na dlhé nabíjanie. S funkciou Rapid Charge Boost už po 15 minútach nabíjania viete fungovať ďalšie dve hodiny. Plne nabitý notebook vám dokonca môže vydržať až 23 hodín. S týmto a omnoho ďalším sa môžete spoľahnúť, že vás Yoga 9i nenechá v štichu za žiadnych okolností. Navyše pri zakúpení notebooku dostanete jednu ,,kabelku“ aj s priestorom na pero rovno v balení.  

 

 

 

 

 

- - Inzercia - -