Dnes je pondelok, 05.december 2022, meniny má: Oto
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

10 skvelých tipov na jesenné rande pre všetkých

október 14, 2022 - 16:00
Naše vzťahy si vyžadujú starostlivosť v každom ročnom období, ale keď teplota klesá je ideálny čas na to, aby sme spolu s našimi polovičkami zámerne pestovali pocit ľahkosti, tepla a. A so všetkou horúcou čokoládou, huňatými svetrami a malebnými výhľadmi na prírodu môže byť jeseň ročným obdobím na príjemnú romantiku. Lásky nie je nikdy dosť!
Foto: 
shutterstock

Či už ste zadaný a hľadáte nápady na rande, alebo len hľadáte roztomilé nápady, ktoré by ste mohli robiť so svojimi priateľmi, keď sa počasie schladí, tieto tipy vám zaručene poskytnú jemné, zasnené, jesenné pocity:

1. Doprajte si prechádzku s akýmkoľvek teplým nápojom v jednej ruke a partnerkinou či partnerovou rukou v druhej na prechádzke po meste s ružovými lícami. Bonusové body získate, ak sa vyberiete do malebného neďalekého mesta.

2. Strávte popoludnie v miestnom kníhkupectve. Kníhkupectvá sú neodmysliteľne teplé a útulné a na túlaní sa uličkami miestneho kníhkupectva a listovaní v bohatom zväzku je vždy niečo veľmi príjemné. Vyberte si nejaké zdravé čítanie, ktoré si vezmete so sebou domov na budúce rande, túlenie sa a spoločné čítanie na gauči.

3. Choďte na zber ovocia. Lokálne sady a zber ovocia dokážu romantiku povýšiť veľmi originálne.

4. Vyrobte si vlastné tekvicové latté. Aj keď si samozrejme môžete zaskočiť do ktorejkoľvek kaviarne v meste, aby ste si kúpili ich jesennú verziu, urobte si skutočné rande tým, že si zadovážite ingrediencie a pokúsite sa vyrobiť si vlastnú verziu úplne od nuly doma. Zabaľte sa do veľkých pletených diek, zapáľte sviečky a vychutnajte si svoje domáce latté a intímny rozhovor.

5. Stretnite sa v miestnej kaviarni. Dať si kávu je nápad na prvé rande, ale ani dlhodobé páry by nemali podceňovať potešenie z toho, že nájdu očarujúcu kaviareň a strávia tam deň len rozprávaním, čítaním a pozorovaním ľudí. Najmä keď sa počasie začína ochladzovať, nie je nič takého ako tráviť čas zastrčený s partnerom v rohu útulnej kaviarne s veľkým hrnčekom v ruke.

6. Choďte na šetrné nákupy do second handu. Navštívte svoj miestny sekáč a zistite, aké flanelové košele majú na sklade. Môžete si tiež pozrieť ich kolekcie robustných svetrov a tatkovských džínsov. Okrem toho, že obchody s tovarom z druhej ruky sú ekologickým spôsobom, ako získať svoj sezónny vzhľad, zvyčajne majú aj super útulnú atmosféru, ktorá sa dokonale hodí k jesennému duchu.

7. Urobte si príjemný večer so stolovými hrami. Môžete to urobiť ako dvojité rande s iným párom, alebo si len vybrať pár hier pre dvoch hráčov, ako sú šach, scrabble alebo len nejaké hádanky. Pridajte si atmosféru zapálením sviečok, varením horúceho jablčného muštu a posedením pod hromadami prikrývok.

8. Vydajte sa na túru, aby ste si užili jesennú scenériu. Keď listy začnú meniť farby, je ideálny čas na túru do hôr alebo dokonca len na prechádzku po miestnom parku, aby ste si užili jesennú scenériu. Zbaľte sa, držte sa za ruky a užívajte si krásu prírody spolu.

9. Navštívte vešticu. Jesenná sezóna je tiež čarodejnícka, tak sa spoľahnite na svoje okultistické sklony a vízie, či je vašou voľbou veštec, čitateľ aury alebo iný duchovný expert. Ak sa cítite odvážne, môžete požiadať o nahliadnutie do budúcnosti vášho vzťahu a získať niekoľko tipov na to, aby vydržal na dlhú dobu.

10. Všade dobre, doma najlepšie. Samozrejme, ak na vymýšľanie neostáva čas, ani energia, nepohrdnite domácou posteľou a krásnymi obliečkami. Vedia sa v nich totiž diať zázraky...

Ako radi trávite jeseň s milovanou polovičkou vy?

- - Inzercia - -