Dnes je pondelok, 05.december 2022, meniny má: Oto
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Staňte sa bohyňou na sexuálnom Olympe

október 17, 2022 - 16:00
Zvyčajne sa z takýchto snov zobudíte nesvoja... Váš milovaný sa ani nepohol a vy sa, nanešťastie, vôbec necítite ako bohyňa. Možno pochybujete o svojich schopnostiach a neviete, ako sa úprimne ponoriť do erotiky a zvádzania.
Foto: 
shutterstock

Zdá sa, že kritický pohľad do zrkadla posilňuje vaše pochybnosti. Dnes sa teda božsky necítite a pritom je veľa žien na tom rovnako. Preto by sme vás chceli povzbudiť. Nemusí to byť vôbec ťažké.

Venujte sa sexu – fyzicky aj psychicky

Sexuálnou bohyňou sa stanete iba vtedy, ak budete riešiť sexuálne preferencie, namiesto toho, aby ste ich zanedbávali. Zistite, čo sa vám páči, oddávajte sa sexuálnym fantáziám, skúšajte s ním aj so sebou rôzne sexuálne techniky. Zmyslom tohto prvého tipu je naučiť sa všetko o danej téme a zažiť, čo je pre vás možné. Krása tohto konkrétneho cvičenia je v tom, že si ho s najväčšou pravdepodobnosťou nesmierne užijete.

Naučte sa vkladať erotiku do slov

Sotva existuje muž, ktorý by sa necítil oslovený erotickými rečami. Malé drzé dialógy sú obzvlášť vhodné na privedenie fantázie do varu. Ak je vám to nie je úplne po vôli, začnite malými krokmi a všímajte si partnerovu reakciu. Rýchlo získate sebadôveru, ale určite nechoďte proti sebe. Nejde len o priamu, verbálnu provokáciu vášho náprotivku – aj keď to mnohým mužom pripadá veľmi príťažlivé – ale aj o jemnejšie a nežnejšie nuansy a narážky. Je dôležité, aby konverzácia pokračovala eroticky.

Spoznajte jeho priania a prezraďte mu tie svoje

Nemusíte neustále ustupovať alebo predstierať. Je však dôležité preskúmať a poznať svoje túžby v erotickom zmysle. To zahŕňa zostať otvorená malým a veľkým zmyslovým experimentom. Napríklad nie je žiadnym tajomstvom, že pre väčšinu mužov je orálny sex presne to, čo si spájajú s erotickým božstvom. Ak vám niečo vyslovene nesedí, skúste prísť na príčinu a možno po jej odstránení nájdete záľubu aj v tom, čo ste si doteraz nevedeli predstaviť.

Aktívne prijímajte jeho pohladenie

Toto odporúčanie vám na prvý pohľad nemusí dávať zmysel. Váš partner vás bude ochotnejšie chváliť ako božské zjavenie v erotike, ak sa aj sám bude cítiť ako dobrý milenec.

Zapojte sexuálnu kreativitu

Nepriateľom vzrušenia je monotónnosť a stereotyp. Majstri erotického umenia preto zastávajú rozmanitosť. Prekvapte ho rôznymi outfitmi alebo sa nečakane sexuálne priblížte. Vždy zostávajte trochu nepredvídateľná. Uvidíte, že ho takto udržíte v vzrušení. Kto by odolal žene, ktorá mu zrazu na nudnom stretnutí zašepká do ucha, že ho chce. Teraz.

Buďte (aj) diva

Rovnako ako rozmanitosť, môže byť dôležité, aby ste boli občas sexuálne trochu tvrdohlavé. Súčasťou vašej aury ako neodolateľnej sexuálnej bohyne je, že si môžete dovoliť malé rozmary.

- - Inzercia - -