Dnes je pondelok, 05.december 2022, meniny má: Oto
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

3 znamenia, ktoré v novembri stretnú svoju jesennú lásku

október 30, 2022 - 10:00
Leto je nenávratne preč a s ním aj bezstarostná nálada. Pomaly na niektorých z nás dochádza jesenná úzkosť. Tma, ticho a chlad nemusia byť však také depresívne, keď máte po boku niekoho, kto vás zohreje svojou láskou.
Foto: 
shutterstock

Dôležité je uvedomiť si, že minulosť je za vami. Dovoľte si byť emocionálne zraniteľnejšími a vytvorte pri sebe miesto. Mesiac november 2022 zlepšuje vzťahy v astrológii najmä pre nasledujúce tri  znamenia. Podeľte sa preto s niekým novým o svoje pocity a dôverujte výsledku.

Ryby

Znamenie Ryby sú stelesnením romantiky v každom ročnom období. Ako každé leto, aj toto nebolo výnimkou a prežili ho divokou letnou láskou. Tá sa však skončila spolu s posledným tropickým večerom. Na obzore sú nové možnosti, ktoré vyzerajú serióznejšie než len letný flirt. V novembri bude pre vás jednoduchšie nadviazať nové vzťahy, ale zároveň sa naučíte rešpektovať seba a svoje potreby.

Strelec

Toto je práve váš mesiac lásky. Budete sa konečne cítiť dostatočne sebavedomí na to, aby ste vykročili do nového vzťahu a urobili správne rozhodnutia. Nevydarené vzťahy už máte za sebou, a tie vás naučili pridávať k láske nielen emócie, ale aj trochu rozumu. Cez leto ste mali príležitosť sa venovať sami sebe, čo podnietilo vašu sebalásku. Tá bude mať taktiež pozitívny vplyv na váš jesenný milostný život.

Váhy

Nerozhodné znamenie konečne tento mesiac vystúpi z tieňa svojej minulosti a začne úplne nový vzťah. Po dlhej dobe ste spoznali svoju hodnotu a dokážete sa zachovať celiství, hoci druhého bezhranične milujete. November vám prinesie príležitosť na dlhodobejší vášnivý vzťah, vďaka ktorému lepšie pochopíte vaše predošlé rozhodnutia. Nebude vám taktiež brániť v osobnom rozvoji, naopak vás v ňom bude podporovať.

- - Inzercia - -