Dnes je pondelok, 10.máj 2021, meniny má: Viktória
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Čo o vás prezradí váš rúž?

september 17, 2015 - 15:54
Je známe, že človeka možno charakterizovať na základe jeho obľúbenej farby či ovocia. Ženu charakterizuje niečo omnoho intímnejšie. Niečo, čo si každý deň prikladá na ústa. Tvar rúžu vystihuje typické vlastnosti jeho majiteľky. Aká ste vy?
Foto: 

Takmer rovnaký tvar ako pri kúpe

Pri porušovaní pravidiel ste sa cítili nesvoja už keď ste boli malé dievčatko. Táto vlastnosť vám zostala aj v dospelosti. Snažíte sa, aby ste nesklamali ničie očakávania a neublížili ľuďom vo svojom okolí. Ste zodpovedná, verná, nerada experimentujete a vzťahy neberiete na ľahkú váhu. Ste aj veľmi empatická, a práve preto ste obľúbená najmä v pracovnom kolektíve, keďže sa vždy snažíte nájsť diplomatické riešenie potenciálneho konfliktu. Pri závažnejšom probléme či väčšej výzve však ľahko znervózniete, pretože hrozí, že sklamete samú seba.

Zahnutá priehlbina

Už ako dieťa ste boli neustále zamilovaná, pretože v sebe máte neuveriteľné množstvo lásky a túžby pomáhať iným. Vo vzťahu ste vášnivá, rada sa hráte, no ako partnerka ste nestála. Ste nesmierne kreatívna osoba, no niekedy máte na seba až príliš prehnané nároky. Milujete zvieratá, no každému, kto vás pozná, je jasné, že psy sú vašou slabosťou. Ceníte si na nich presne tie vlastnosti, ktoré na sebe, bezpodmienečnú lojálnosť a hravá energickosť.

Ostro nadol

Ste charizmatická, ambiciózna a najmä prirodzený líder. Ste rada v centre pozornosti, rada a dobre všetko organizujete, no táto vaša túžba mať všetko pod kontrolou často hnevá vašich blízkych.

Dve ostré hrany

Ste múdra, sexi žena, hrdá na to, čo ste v živote dosiahli. Vynikáte vo flirtovaní a všade kde sa pohnete, máte veľa nápadníkov. Vaše kamarátky vám nie zriedka závidia vaše sebavedomie, napriek tomu všetci vaši priatelia vedia, že sa na vás môžu v čomkoľvek spoľahnúť. Na dovolenke preferujete aktívnu zábavu a jedinečné zážitky pred ležaním na pláži či pri bazéne. Napriek vašim prednostiam nemáte problém stáť nohami pevne na zemi.

Zaguľatený s výraznou špičkou

Ľudia na vás majú protichodné názory. Sú tu takí, ktorí vás bezvýhradne milujú a potom takí, ktorí vás nenávidia. Napriek tomu rada a často prezentujete svoje názory, nebojíte sa povedať, čo si myslíte a z tých, ktorí vás nemajú radi, si nerobíte ťažkú hlavu. Hoci ste extrovert a na niektorých pôsobíte namyslene, vždy ste prvá, ktorá ponúkne pomoc milovanej osobe.

Dokonale zaguľatený

Máte rada poriadok a zároveň svoje pohodlie, práve preto je obývačka vašou najobľúbenejšou miestnosťou v byte. Rodina a starostlivosť o ňu je pre vás vždy na prvom mieste. Vo voľnom čase sa prejaví vaša kreatívna povaha, rada kreslíte, píšete alebo vytvárate zo starých predmetov nové. Ste citlivá, na ostatných pôsobíte nesmelým dojmom a ľudia, ktorých nepoznáte majú problém vás spoznať, pretože si ich držíte od tela.

Zarovnaný vrch

Ste rýchla, inteligentná a zábavná. Ľudia o vás často hovoria ako o najvtipnejšom človeku, akého poznajú. Napriek tomu sa rada hádate s ľuďmi, ktorí s vami nesúhlasia a práve túto vlastnosť  na vás nemajú radi ani vaši najbližší. Ste dominantná a sebavedomá žena, ktorá má všetko pevne vo svojich rukách, vrátane svojho partnera.

Zarovnaný s priehlbinou v strede

Keď sa do niečoho pustíte, musíte to dokončiť za každú cenu. Povinnosti na neskôr rozhodne neodkladáte. Vaša zvedavosť nepozná hranice, nemáte strach pýtať sa nepríjemné otázky ani poriadne zariskovať. V detstve vám možno táto vlastnosť spôsobila nemalé problémy, v dospelosti ste si ňou pomohli k svojej kariére.

Zuzana Čapčíková
Foto: Shutterstock
Zdroj: Cosmopolitan, Diva, Pluska

- - Inzercia - -