Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dámske spodné prádlo musí byť kvalitné

november 05, 2012 - 12:43
Tak ako si vyberáme iné časti oblečenia, aj kúpe nohavičiek sa musíme dostatočne povenovať. Každá žena je iná, má inú postavu a vyhovuje jej iný typ spodného oblečenia.
Foto: 

 

Nohavičky by nemali tlačiť a mali by sadnúť na mieru presne k vám. Správne zvolený strih vám pomôže zakryť nedostatky postavy. Naopak mierne vyzdvihne, to načo ste pyšné. Dôležitá je kvalita. Nie je nič horšie, ako nekvalitná látka na vašej pokožke. Pri výbere spodného prádla určite zvážte materiál. A v neposlednej rade. Nezabúdajte prihliadať aj na príležitosť, kam si ho oblečiete. Iný kus bielizne sa hodí na športovanie, iný na zvádzanie muža snov. Vyberajte si spodné prádlo podľa udalosti na ktorú sa chystáte. To je tá správna voľba.


Ako pri medových týždňoch
Každá žena to pozná. Milujete svojho manžela, klape to po všetkých stránkach. Občas však treba urobiť niečo, čo milostný život okorení. Urobiť niečo, čo vás vytrhne zo stereotypu. Niečo, čo vás vráti späť do medových týždňov. Oplatí sa vsadiť na tangače. Áno, nejedna žena by potvrdila, že tanga dokázali s jej manželom urobiť divy. Niet sa čo čudovať. Malý kúsok látky dokonale zakryje, čo má ostať zakryté. Na druhej strane poodhalí a dodá priestor na fantáziu. Budete prekvapené, ako minimalistický kus spodnej bielizne okorení váš milostný život. Stanete sa na chvíľu zvodkyňou číslo jeden. Objavte v manželových očiach iskričky, ktoré budú patriť len vám.


Športovanie bez problémov
Dá sa to. Pri športovaní musí spodné prádlo dokonale sadnúť. Tu nie je na mieste žiadny kompromis. Športová podprsenka by mala prvotriedne podporovať vaše vnady. Nechcete predsa aby sa rozvlnili pri každom vašom pohybe. Ono to síce pôsobí na mužov rajcovne. Ale na druhej strane športujete, a tu je treba pevnosť. Športová podprsenka by mala odvádzať pot a vlhkosť. Väčšinou sú vyrábané bez kostíc. To vám dodá maximálne pohodlie pri športovaní. Ak si vyberiete tú správnu spodnú bielizeň užijete si svoje chvíle športu do poslednej bodky.


Výber bez hraníc
Je vedecky dokázané, že spodné prádlo, ktoré dobre sadne prispieva k pohode nositeľky. Preto milé dámy, aj keď ostatne ukryté pod šatami, venujte jeho výberu dostatok priestoru. Vyberte si  také, ktoré vám vyhovuje. Ak sadne veľkosť, budete očarené výsledkom. V oblasti materiálov, je už na trhu veľké množstvo spodnej bielizne. Od klasicky bavlnených až po šteklivé čipkované. Strihov je tiež neúrekom. Tangá, bokovky, alebo klasické nohavičky. Stačí nájsť tie pravé.  Vždy majte na pamäti! Spodné prádlo musí byť kvalitné a musí vám sadnúť. Veď nie nadarmo sa hovorí, že spodné prádlo je vaša druhá koža. Toto porekadlo platí určite dvojnásobne. Cíťte sa pohodlne a spokojne. Výber vhodného spodného prádla vám to umožní.  

Ponuku kvalitného spodného prádla nájdete na www.astratex.sk 

Autor: PR
Foto: Archív

 

 

 

 

 


 

 

- - Inzercia - -