Dnes je piatok, 18.jún 2021, meniny má: Vratislav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Demi Lovato: Chce, aby z nej bola hračka!

jún 13, 2013 - 10:08
Speváčka by bola rada, keby spoločnosť Mattel vyrábala realistickejšie bábiky s celulitídou.
Foto: 
Americká speváčka a herečka Demi Lovato túži po tom, aby spoločnosť Mattel vyrobila bábiku Barbie, ktorá bude vyzerať ako ona. Svojim fanúšikom to prezradila na Twitteri. "Keďže od detstva zbieram bábiky Barbie, jedným z mojich najväčších snov je mať vlastnú Barbie, ale s takým telom, aké mám ja. Hmotnosť aj výška," vyjadrila sa. "Barbie by tiež mali vyrábať s celulitídou. Veď ju má až 95 percent žien!" dodala.
 
Dvadsaťročná Demetria Devonne "Demi" Lovato sa preslávila účinkovaním v televíznom filme Camp Rock (2008). Ako speváčka vydala zatiaľ štyri štúdiové albumy - Don't Forget (2008), Here We Go Again (2009), Unbroken (2011) a Demi (2013), pričom s druhým menovaným dobyla americký rebríček Billboard 200. V čase od októbra 2010 do konca januára 2011 podstúpila liečenie pre bulímiu, bipolárnu afektívnu poruchu a sebapoškodzovanie, pričom o svojich problémoch v rámci pomoci mladým dievčatám otvorene hovorí. Od roku 2012 pôsobí ako porotkyňa v americkej verzii súťaže The X Factor.
 
Zdroj: SITA
Foto: Photo by Dan Hallman/Invision/AP, file, Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, file

- - Inzercia - -