Dnes je štvrtok, 06.máj 2021, meniny má: Hermína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dom snov

máj 03, 2015 - 14:24
Firma McClean dizajn sa špecializuje na navrhovanie súčasných domov a v posledných desiatich rokoch dokončila rad domov v Laguna Beach a Los Angeles. Pracovníci firmy hovoria, že sa zaviazali k dokonalosti v modernom dizajne.
Foto: 
Carla Ridge podľa McClean dizajnu :
" Dom sa nachádza v susedstve Trousdale Beverly Hills, kde musia byť všetky navrhované práce stavané bez narušenia existujúcich svahov. Výzvou pre tento dizajn je nájsť spôsoby, ako vytvoriť svetlo na nižšej 
úrovni. Upravené sklo na štyroch stranách umožňuje vniknúť svetlu do zábavných centier, posilňovne, 
stredných spální hore a tiež na zadný dvor a bazén. Horné poschodie obsahuje hlavné a dve ďalšie spálne, obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. "

McClean dizajn

Paul McClean študoval architektúru v Írsku a v roku 2000 založil McClean dizajn. Projekty firmy odrážajú záujem o moderné bývanie a túžbu stavať domy v prepojení s krásou okolitej prírody. Vyrábajú domy s rozsiahlym použitím systémov zasklenia s cieľom poskytovať priestor naplnený moderným teplým svetlom. Usilujú sa o jednoduchosť a otvorenosť do okolitej krajiny, ktorá narúša rozdelenie medzi vnútorným a vonkajším priestorom. Stavajú domy s dôrazom na textúru a prírodné materiály.

 

- - Inzercia - -