Dnes je pondelok, 14.jún 2021, meniny má: Vasil
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Gwyneth Paltrow: Brad bol pre mňa až príliš dobrý

január 15, 2015 - 18:37
Dnes už si po boku slávneho Brada Pitta len s veľkými ťažkosťami predstavíme niekoho iného ako jeho manželku Angelinu Jolie. Dvadsať rokov dozadu však mohli veci dopadnúť úplne inak. Miesto brunetky s plnými perami mohol mať za ženu modrookú blondínku.
Foto: 

Ešte v polovici 90. rokov, predtým než sa zoznámil s Jennifer Aniston a Angelinou Jolie, bol sexi blonďák Brad Pitt snúbencom Gwyneth Paltrow. Ich vzťah skončil po troch rokoch. O príčinách rozchodu hovorila Gwyneth v rádiu v šou Howarda Sterna. „Bol taký nádherný a sladký. Samozrejme, že som sa do neho zamilovala.“ Priznala, že rozchod bol jej vina. Bola príliš pracovne vyťažená a tiež pohltená zo seba.

Gwyneth bola v rozhlasovom rozhovore na seba poriadne tvrdá. „Bola som ešte dieťa, mala som 22, keď sme sa stretli. Trvalo mi až do 40-ky, aby som si vytiahla hlavu zo zadku.“ Podľa jej slov bolo manželstvo niečo, čo nebola schopná v tak mladom veku zvládnuť. "Nemôžete urobiť také rozhodnutie, keď máte 22 rokov. Nebola som pripravená a on bol pre mňa až príliš dobrý.“

Herečka v rozhovore spomenula aj ostatné vzťahy, ktoré jej nevyšli. S Benom Affleckom randila v rokoch 1997 – 2000. „Nebol na dobrom mieste vo svojom živote, aby mal priateľku.“ Jej posledným partnerom bol muž, za ktorého sa aj vydala. Jej bývalý manžel Chris Martin je frontman kapely Coldplay. Ich vzťah sa rozpadol po deviatich mesiacoch vzájomného odlúčenia. Majú spolu dve deti dcéru Apple a syna Mosesa.

Zuzana Čapčíková
Foto: SITA/AP

- - Inzercia - -