Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden Adam...a jeho kabelka...

december 17, 2012 - 12:21
Samozvaná hviezdička Adam Kováč (24), ktorého pred mesiacmi „preslávilo“ účinkovanie v reality šou, ešte ani dnes nechce vypadnúť z povedomia verejnosti.

 

A tak ho vídať takmer na každej akcii, ktorá sa v hlavnom meste koná. Keby ste však predsa len ex farmára na nejakom tom žúre hľadali, no márne, skúste sa skôr zamerať na pátranie po jeho milovanej kabelke. Tá je totiž v jeho prípade poznávacím znamením číslo jeden.

Jedno porekadlo hovorí o tom, že obuvník chodí najčastejšie bosí... Naša skúsenosť svedčí o inom, asi trošku modernejšom prísloví - že Kováč chodí výlučne s gýčovou taškou či skôr kabelkou cez rameno. Či je zima a či mráz, Adam sa z domu nepohne bez toho, aby si nevzal svoju tašku značky Baldinini, za ktorú mohol pred rokmi zaplatiť niečo medzi 200 až 300 eurami. Na tom, že aj páni potrebujú mať osobné veci na poriadku, podobne ako my ženy prostredníctvom kabeliek, nie je nič zvláštne. Keď ale zastihnete mediálnu hviezdičku, ktorá nosí tašku s veľmi výrazným, inými slovami povedané – až lacno pôsobiacim vzorom všade kam sa len pohne, ku každému druhu oblečenia, na akúkoľvek spoločenskú udalosť, začne možno aj vás iritovať prinajmenšom tak, ako náš STAR. Aj keď sme totiž veľmi chceli, Adama Kováča sa nám bez tohto doplnku nikdy nepodarilo zastihnúť. Či je ale hlavným dôvodom, pre ktorý je s touto konkrétnou taškou takým nerozlučným priateľom fakt, že ide o jeho najcennejší majetok, nevedno. V každom prípade však nevylučujeme, že tašku ladí aj k pyžamu, a tak s ňou i spáva. Autor: RED
Foto: S.A.

 

 

 

- - Inzercia - -