Dnes je sobota, 23.január 2021, meniny má: Miloš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miro Jaroš a Suvereno potešili deti na onkológii

december 14, 2013 - 09:59
Veľká radosť a nefalšované emócie zavládli na na klinike detskej hematológie a onkológie na bratislavských Kramároch. Na návštevu za malými pacientami prišli raper Suvereno a spevák Miro Jaroš, ktorí deťom zahrali špeciálny súkromný koncert a rozdali vianočné darčeky. Zaznela aj spoločná hymna Musím mať nádej, v ktorej videoklipe si malí odvážlivci aj zahrali.
Foto: 

"Vo videoklipe účinkovali viacerí pacienti, ale aj personál detskej onkológie a hematológie. S mnohými sme sa stretli teraz znova a spomínali sme na hektický deň nakrúcania. Skladbu Musím mať nádej som napísal pre nadáciu Kvapka nádeje, ktorá sa snaží svojimi aktivitami pomáhať práve pacientom týchto oddelení," prezradil Miro Jaroš, ktorý spoločne s raperom Suverenom a klaviristom Marekom Dankom zahral pre deti špeciálny koncert. Zaznela aj spomínaná pesnička, ktorá sa teší obrovskému úspechu a dokonca sa vraj stala akousi hymnou nádeje pre všetkých, ktorí prežívajú ťažké chvíle v nemocnici.

Miro Jaroš s posilou na onkologickom oddelení

Svedčí o tom aj atmosféra na nedávnom koncerte, kedy si pacienti hlasno spievali spolu s interpretmi: "Bolo to dojemné, na oddelenie sa plánujem ešte pred Vianocami vrátiť," sľuboval Suvereno pri rozlúčke s mladými fanúšikmi. Okrem pesničiek, uložili interpreti pod stromček hračky aj obrovskú tortu, ktorú ešte v ten večer všetci pojedli.

Nadácia KVAPKA NÁDEJE bola na Slovensku založená v roku 2010 s cieľom trvalej a kontinuálnej podpory liečebných, školských, sociálnych a kultúrnych potrieb chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovými ochoreniami. Môžete ju podporiť prázdnou SMS na číslo 830.

Zdroj a foto: Galgan Music

- - Inzercia - -