Dnes je nedeľa, 24.január 2021, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mirovi Jarošovi pokrstila knihu policajtka

jún 06, 2014 - 21:47
Spevák Miro Jaroš včera rozpútal doslova davové šialenstvo. Na krste svojej tretej knihy ho musela sprevádzať policajtka. Tú stvárnila herečka Oľga Belešová, ktorá sa stala spolu s dvoma slimákmi krstnou mamou knihy Na ceste, ktorá učí deti dopravnej výchove. Pozrite sa na dav detí, ktoré takmer zbúrali hračkárstvo.
Foto: 

"Kniha Na ceste je určená všetkým deťom a ich rodičom, ktorí sa chcú správať na ceste disciplinovane aj bezpečne," prezradil spevák, ktorý v rámci svojich detských motivačných kníh prezentuje hravou formou témy ako umývanie rúk, či používanie čarovných slovíčok. "Každá knižka obsahuje CD s pesničkou, vďaka ktorej si deti ľahšie zapamätajú, ako sa treba správať napríklad na ceste," vysvetľuje. 

 
Tak, ako v predchádzajúcich tituloch Čisté rúčky a Čarovné slovíčka, aj v tejto knihe asistuje spevákovi vybrané zvieratko. "Tento raz sme zvolili slimáka, ktorého tak isto, ako deti, učíme ísť cez priechod rýchlejšie a nezdržiavať," doplnil spevák, ktorý sa teší popularite aj na televíznej obrazovke, pretože v rámci relácie Dobré ráno na TV Joj má svoje pravideľné piatkové okienko s deťmi, ktoré si pochvaľujú nie len rodičia: "Na reláciu mám len pozitívne ohlasy, rodičom chýbajú na obrazovke programy pre deti a táto päťminútovka so súťažou o krásne hračky je príjemným spestrením ranného vysielania," dodáva. 
 
 
Ako krstnú mamu si Miro vybral kamarátku Oľgu Belešovú, ktorá sa úlohy trpezlivej policajtky zhostila dokonale. "Navigovala deti aby si v detskom kútiku posadali, priviedla ich pred hračkárstvo, kde si mohli zajazdiť na motokárach a riadila dopravu a strážila, aby to tam decká nezbúrali," smeje sa Miro, ktorý na krste v hračkárstve Woow Toys v Riverparku privítal asi 50 detí. 
 
Zdroj: Galgan Music
Foto: Ramon Leško

- - Inzercia - -