Dnes je piatok, 15.január 2021, meniny má: Dobroslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príprava štvrtého ročníka obľúbenej ankety Slovenka roka je už v plnom prúde!

december 29, 2011 - 17:45
Už štvrtýkrát sa týždenník Slovenka v spolupráci so Slovenskou televíziou a Slovenským národným divadlom rozhodla zorganizovať anketu Slovenku roka, ktorá sa teší svojej obľube od samotného začiatku.
Foto: 


Sme tomu veľmi radi, pretože dostať do povedomia ženy, celým srdcom venujúce sa svojej práci preto, že veria jej prínosu, nie je na Slovensku jednoduché. Podarilo sa nám prelomiť bariéru a už po štvrtý raz priniesť zostavu nominantiek v jednotlivých siedmych kategóriách: Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a vzdelávanie, Zdravotníctvo, Biznis, Šport, Charita a podpora mladých talentov.

O absolútnej víťazke a víťazkách jednotlivých kategórií rozhodujú čitatelia a diváci zasielaním hlasov. Odborná porota ešte v predvianočný čas po druhýkrát zasadla a pripravila svoje kandidátske listiny. Medzi členov poroty patria zástupcovia spoločností Unipharma, Slovenské národné divadlo, Ministerstvo kultúry SR, Kancelária prezidenta SR, Ekonomická Univerzita v Bratislave, Slovenská Akadémia Vied, Media RTVS, Top centrum podnikateliek, Prvá stavebná sporiteľňa,  GAMO a týždenník Slovenka. Generálnym partnerom tohto jedinečného podujatia je Prvá stavebná sporiteľňa a Diamonds International Corporation. Každý člen poroty navrhol listinu nominantiek na základe dôkladného zváženia. Medzi nominovanými sa objavili známe i verejnosti menej známe ženy, no každá z nich preukázala svojou činnosťou lásku a oddanosť k jej práci, ukázali, že každá z nich si svoje postavenie zaslúžila na základe vlastnej pracovitosti a usilovnosti. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční  v historickej budove SND, a aj v priamom prenose na Jednotke, 30. mája 2012 o 20.00 hod. Všetkým dámam prajeme v ankete veľa šťastia!
Definitívna zostava kandidátok bude predstavená na tlačovej konferencii konajúcej sa vo februári 2012. Ak nechcete, aby vám ušli najčerstvejšie informácie o ďalších prípravách, nezabudnite nás pravidelne sledovať!
 

Autor: RED
Foto: Tibor Géci

- - Inzercia - -