Dnes je štvrtok, 24.september 2020, meniny má: Ľuboš, Ľubor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Režisér Ivan Fíla získal do svojho filmu Bella Luna Sharon Stone

jún 21, 2013 - 15:55
Hollywoodskej hviezde sa podľa režisérových slov veľmi páči scenár a chce hrať hlavnú úlohu.
Vo filme Bella Luna českého režiséra Ivana Fílu si zahrá americká herečka Sharon Stone. Informoval o tom portál iDnes.cz. "Práve som sa vrátil z cesty do Los Angeles, kde som rokoval so Sharon Stone. Môj scenár sa jej veľmi páči a chce hrať hlavnú úlohu. Veľmi milé stretnutie, veľmi sympatická dáma," uviedol. Ostáva mu ešte výber vhodnej hlavnej mužskej postavy. "So Sharon Stone sme sa dohodli na zozname mien, ktoré pripadajú do úvahy. Pokiaľ všetko dobre dopadne, začneme od začiatku budúceho roka nakrúcať," vysvetlil.
 
Fílov film Bella Luna je love story o dvoch svojráznych osobnostiach, ktoré sa ani po rokoch nedokážu zbaviť vzájomnej náklonnosti. Snímka, v ktorej sa bude rozprávať v angličtine, sa odohráva v Stredomorí. V jednu jar tu starnúci idol strieborného plátna a náruživý hráč stretne bývalú lásku, opernú speváčku, práve vtedy, keď ho posadnutosť hraním dohnala na pokraj krachu. "Teraz už svoj projekt Bella Luna dotiahnem do úspešného konca, so Sharon Stone sa nám otvorili všetky dvere," vyjadril sa 56-ročný režisér. 
 
Sharon Stone sa stala hviezdou v prvej polovici 90. rokov minulého storočia vďaka provokatívnym úlohám v snímkach Základný inštinkt (1992) a Niekto sa pozerá (1993). Objavila sa aj vo filmoch Catwoman (2004), Zlomené kvety (2005), Základný inštinkt 2 (2006), Atentát v Ambassadore (2006) či Alpha Dog (2006). Za herecký výkon v snímke Kasíno (1995) si vyslúžila nomináciu na Oscara. Najnovšie sa predstavila v životopisnej snímke Lovelace (2013) o pornoherečke Linde Lovelace, kde stvárnila matku hlavnej postavy Dorothy Boreman. Stone má za sebou dve manželstvá. Po prvý raz bola vydatá za televízneho producenta Michaela Greenburga (1984 - 1987), jej druhým manželom bol novinár Phil Bronstein (1998 - 2004).
 
Autor: SITA
Foto: SITA

- - Inzercia - -