Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Robert Pattinson sa pre slávu cíti osamelý

august 25, 2013 - 11:21
Herec má pocit, že ho niektorí ľudia nenávidia len preto, že je slávny.
Britský herec Robert Pattinson priznal, že je pre neho ťažké byť celebritou. Podľa jeho slov sa k nemu ľudia nesprávajú ako k ostatným a aj preto je rád, že sa nestal slávnym skôr. "Je to zvláštne, že už nemáte normálny život. Strávite veľa času tým, že sa tomu bránite, ale nakoniec si nájdete iný spôsob, ako žiť. Ľudia netušia, ako ste osamelí. Som vďačný za to, že som aspoň nezačal byť úspešný vo veľmi mladom veku," uviedol v rozhovore pre španielsku edíciu magazínu GQ. Podľa jeho slov ho niektorí ľudia nenávidia jednoducho len preto, že je slávny. Tiež prezradil, že úspech upírskej ságy Twilight, ktorá z neho urobila hviezdu, vôbec neočakával. "Keď prišla premiéra, žil som v malom byte a ja som ani netušil, či nakrútia pokračovania," opísal.
 
Infoblok:
Robert Pattinson na seba upozornil ako Cedric Diggory vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša (2005). Skutočne sa však preslávil až o tri roky neskôr, keď stvárnil upíra Edwarda Cullena v prvej zo série snímok spomínanej ságy Twilight. Po boku Kristen Stewart si zahral aj v ostatných štyroch častiach, pričom posledná z nich s názvom Twilight sága: Úsvit - 2. časť mala premiéru v slovenských kinách vlani v novembri. Médiá ho označujú za jeden z najväčších mladých britských filmových talentov v Hollywoode a jednu z najpríťažlivejších mužských hereckých hviezd na svete. Diváci ho poznajú aj z romantickej drámy Nezabudni na mňa (2010), na ktorej spolupracoval aj ako výkonný producent, či filmov Voda pre slony (2011), Miláčik (2012) alebo Cosmopolis (2012). 
 
 
Zdroj: SITA
Foto: Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, Photo by John Shearer/Invision/AP, AP Photo/Summit Entertainment, Andrew Cooper, SMPSP

- - Inzercia - -