Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Slovenka Michaela Karaková tvárou svetoznámej značky!

január 29, 2016 - 14:30
Slovensko sa môže opäť pochváliť úspechom. Naša krajanka, modelka Michaela Karaková sa stala tvárou celosvetovo známej a veľmi úspešnej značky Guess!

Zatiaľ pomerne neznáma modelka Michaela Karaková sa môže pochváliť triumfom, aký jej bude zrejme nejedno dievča závidieť. Podarilo sa jej niečo, čo sa doteraz žiadnej slovenskej modelke nepodarilo. Mladá študentka masmediálnej komunikácie sa stala tvárou značky Guess pre rok 2016. 

Sympatická modelka v minulosti zaujala ako finalistka súťaže Face 2014. Pochváliť sa však môže aj prvenstvom v súťaži Face of Gosh z roku 2010. „Modelingu sa venujem od svojich 16-tich rokov. Myslím si, že každá modelka ma svoj príbeh. V mojom prípade to bolo o vzostupoch a pádoch. Dosť som toho precestovala, no nikdy predtým som sa nestala súčasťou nejakej veľkej značky. Svet modelingu je náročný, medzi babami je neskutočná konkurencia. Nikdy nevieš, čo rozhoduje. Baby sa medzi sebou porovnajú. Avšak ja som sa snažila nikdy neporovnávať, verila som, že každá jedna žena je krásna tým , aká je čo z nej vyžaruje, nikdy som nebola smutná ak mi nejaký job nevyšiel, vedela som , že čo ma vyjsť to vyjde,“ opísala Michaela svoje začiatky.

michaela-guess2-zenskywebsk.jpg

Foto: 
Archív Michaela Karaková, Guess
 

Miška si už vďaka modelingu splnila nejeden z jej cestovateľských snov. Teraz sa jej podarilo aj to, v čo dúfala len v tajných predstavách. Stala sa tvárou americkej značky Guess, ktorá vznikla už v roku 1981 v Kalifornii. „Vždy som obdivovala tie nádherné modelky a fotky v štýle Guess, ktoré sú proste nadčasové. Modelky so ženskými tvarmi, a nádherná emócia ktorá z fotiek ide. Nuž a teraz som súčasťou aj ja a je to úžasný, stále tak trochu neuveriteľný pocit," prezradila sympatická brunetka.

Všetko však mohlo byť úplne inak. Miška sa k vysnívanej práci dostala, tak povediac šťastnou náhodou. „K foteniu pre Guess som sa dostala tak, že minulý rok si ma na Instagrame všimol zakladateľ Paul Marciano, ktorý ma následne kontaktoval. Zaujímal sa o to, kde ako modelka pôsobím a kto je moja agentúra. Najprv som si myslela, že to nemôže byť pravda, že sa jedná o nejaký falošný účet. Nuž v dnešnej dobe má Instagram fakt obrovskú silu. Sú tam všetci. Fotografi modelky, agentúry, návrhári. O pár mesiacov som už bola vo Florencii na módnej show, kde som sa s Paulom Marcianom stretla naživo. Myslím, že som mala veľké šťastie a bola som na správnom mieste v správnom čase. Paul vo mňa veril ako nikto predtým a za to som a budem mu navždy vďačná. V októbri som už letela do Los Angeles, kde sme celú kampaň nafotili," dodala rodáčka z Banskej Bystrice.

miska-guess-screen.jpg

Foto: 
Instagram Paul Marciano

 

Miška sa nám priznala, že fotenie si skutočne užila a bolo to naozaj také, aké si predstavovala. Aspoň na malú chvíľu si mohla užiť špičkový servis, na aký sú zvyknuté mnohé americké hviezdy a svetoznáme modelky. „Musím povedať, že byť Guess dievčaťom je naozaj DREAM JOB. Predstavte si Beverly Hills, fotenie v nádhernej vile, úžasný tím ľudí okolo a krásne slnečné počasie. Bolo to nezabudnuteľné a neskutočne som si to užila. Prajem to zažiť každej modelke,“ skonštatovala usmievavá Michaela.

michaela-guess-zenskywebsk.jpg

Foto: 
Archív Michaela Karaková, Guess

 

Napriek tomu, že Michaela nepatrí medzi modelky, ktoré by sa chválili každou pracovnou ponukou, tak na svoj najnovší úspech je právom hrdá. „Je to pre mňa pocta, nakoľko žiadna Slovenka v minulosti nebola súčasťou kampane Guess. Najviac sa teším z toho, že aj keď pochádzam z malého mesta, môžem byť súčasťou tohto celého. Neskutočne sa teším a chcem všetkým odkázať, tým ktorí sa neboja snívať, aby neprestali, pretože tie sny sa fakt dokážu zhmotniť ako to bolo v mojom prípade,“ odkazuje čitateľom ŽenskéhoWebu cieľavedomá modelka Michaela.
 
Miške ďakujeme za rozhovor a držíme palce, nech je toto len začiatok úspešnej modelingovej cesty!

- - Inzercia - -