Dnes je pondelok, 30.november 2020, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Milujem športovú eleganciu

júl 09, 2010 - 14:40
Štartujeme letný módny špeciál, v ktorom vám predstavíme úspešné ženy z ankety Slovenky roka v celkom inej polohe. Postavia sa na mólo a predvedú vám inšpiratívnu módu na leto. V tomto čísle je modelkou RNDr. Vanda Repiská, molekulárna biologička, víťazka v kategórii Veda a vzdelávanie. Vanda Repiská obľubuje športovo-elegantný štýl a ľahké a vzdušné materiály.

Nahraďte ťažké materiály ľahkými!
Ťažké látky a umelé materiály by som v letnom období neodporúčala. Je dobré nahradiť ich príjemnejšími látkami, ktoré by mali byť ľahké, vzdušné, nemali by dráždiť pokožku či škriabať. Ideálna je preto bavlna, ktorú znesú aj alergici, tiež hodváb. Cez deň je vhodný šifónový hodváb, na letné horúce večery saténový hodváb, ktorý je ľahučký a mierne chladivý. Bavlnu môžete nahradiť aj viskózou, ktorá je rovnako na dotyk príjemná a zároveň je náhradou bavlny. Z viskózy sa dobre nosia rôzne topy a šaty. Na letnú dovolenku a šport sa poobzerajte po oblečení z ľanu, ktorý je síce mierne krčivý, ale výborne saje pot.

Andrea Orsavová

O špeciálnu módu sa s časopisom Slovenka a vašou obľúbenou reláciou Extra podelíme počas celého leta! Máme pre Vás pripravený módny špeciál o tvorení módnej rubriky. Inšpiratívne modely budú predvádzať ženy, ktoré sa uchádzali o titul Slovenka roka.  Nezabudnite nás sledovať už túto nedeľu 11.7. 2010 o 18.00 hod. na STV 1, kde si ako prvá vychutná rolu modelky obľúbená moderátorka Jarmila Hargašová. Zaujímavú kolekciu si môžete pozrieť v najbližšom vydaní časopisu Slovenka 28/2010, ktorý sa na pultoch stánkov objaví už v utorok 13.7. 2010.

Módnu kolekciu si môžete pozrieť v GALÉRII.

Autor: ZUZANA PAUKOVÁ, ANDREA MIKLASOVÁ
Foto: Tony Štefunko
Modelka: Vanda Repiská
predajňa, Luisa Spagnoli, Michalská 10, Bratislava
www.luisaspagnoli.sk

- - Inzercia - -