Dnes je streda, 27.január 2021, meniny má: Bohuš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Soňa Skoncová predstavuje nový projekt!

jún 02, 2015 - 11:54
Modelka, módna blogerka a moderátorka Soňa Skoncová včera predstavila svoj nový projekt, ktorý nesie názov I LoveKUKU. Abeceda písmen, ktorá má zobrazovať vaše iniciály, iniciály vašich blízkych alebo domáceho miláčika sa dá nosiť na tri spôsoby a písmenko si môžete zavesiť kamkoľvek.
Foto: 

Myšlienka vytvoriť koncept Kuku mi napadla začiatkom roku 2014. Finálna verzia celého projektu s webstránkou, ale aj s úžasným fotením kampane, mi tvrala takmer jeden rok. Mojim osudovým číslom, ktoré ma sprevádza počas môjho doterajšieho života a je aj mojím šťastným, je číslo 9. A preto som zvolila aj 9 krásnych pastelových a neónových farieb do kolekcie,“  píše na svojom blogu. 

Všetky písmenká sú vymyslené na Slovensku a vyrobené v Českej republike. Vedeli ste, že každé písmeno nášho mena má v sebe skrytý zmysel a tak isto aj vaša obľúbená farba nemusí byť len záležitostou vkusu, ale môže poodhaliť mnohé črty vašej osobnosti a dokonca ovplyvniť vašu náladu? Vaše písmenko môžete mať neustále pri sebe s použitím retiazky vyrobenej z vysokokvalitnej chirurgickej ocele s 77cm, ktorá je súčasťou balíčka.

Čo je však najpodstatnejšie je to, že dušu písmenkám dávajú ich majiteľky. Je to produkt pre mladé ambiciózne dievčatá, ktoré vedia čo chcú a neboja sa to vyjadriť. Nech Vám prinášajú radosť a zároveň nech vo Vás symbolizujú vašu osobnosť , alebo Vám pripomínajú vašu blízku osobu alebo domáceho miláčika. Verím tomu, že pre Vás bude znamenať písmenko to čo pre mňa po celé tie roky,“ napísala na svoj blog Soňa.

Písmenko si môžete objednať na stránke www.ilovekuku.com

 

Soni k tomuto skvelému nápadu srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov!

 

Frederika Samuelová, sonaskoncova.sk, ilovekuku.com

- - Inzercia - -