Dnes je utorok, 15.jún 2021, meniny má: Vít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Speváčka Emeli Sandé sa rozviedla

november 10, 2014 - 17:40
Dvadsaťsedemročná interpretka tvorila s Adamom Gouraguineom manželský pár len jeden rok.
Foto: 
Britská speváčka Emeli Sandé a Adam Gouraguine sa rozviedli. Dvojica, ktorá sa zosobášila v septembri 2012, tvorila manželský pár len jeden rok. Dvadsaťsedemročná interpretka to prezradila v rozhovore pre britský denník The Times. "Adam a ja sme boli spolu od mojich 17 rokov. Bol mojím jediným partnerom. Bol tiež jedinou osobou, s ktorou som bola ostatných 10 rokov. Oveľa horšie som sa vyrovnávala so stratou nášho priateľstva ako manželstva. Všetci si mysleli, že som sa zbláznila. Hovorili, 'Čo myslíš tým rozvodom? Všetci sme boli pred niekoľkými mesiacmi na vašej svadbe.' Ale niečo vo vnútri mi hovorilo, 'Toto nie je život, len predstieraš, že si niekým iným.' Je ťažké to niekomu vysvetliť. Nedokážem to ani teraz," povedala.
 
 
Hudobníčka tiež prezradila, že za rozpad manželstva s morským biológom môžu ich kariéry. "Išiel so mnou na turné a potom odišiel na tri mesiace niekam na expedície. Keď sme sa stretli, bolo to úžasné. Rozprávali sme si príbehy, ale bolo to, akoby sme nežili naše životy spoločne a stávali sa z nás dvaja odlišní ľudia. Hneď, ako som mala nejaký voľný čas a všetko to bláznovstvo sa zastavilo, hovorila som si, 'V poriadku, poďme sa pozrieť, o čo tu ide.' Bolo v tom veľa vecí. Boli sme priatelia, ale možno sme sa nemali vziať. Jednoducho som nevedela, kto som bola. Stále som sa viac a viac vzďaľovala od toho, kým som skutočne bola a tiež od mojej rodiny," dodala speváčka. 
 
 
Infoblok:
Emeli Sandé po prvý raz zaujala spoluprácou s rapperom Chipmunkom na piesni Diamond Rings, ktorá sa dostala do prvej desiatky britského singlového rebríčka. V roku 2010 si zaspievala v hite Never Be Your Woman rappera Wileyho, ktorý sa tiež umiestnil v Top 10 spomínaného rebríčka. Jej prvý sólový singel Heaven uzrel svetlo sveta o rok neskôr a so skladbou Read All About It, ktorú naspievala s Professorom Greenom, sa jej podarilo bodovať na prvom mieste UK Chartu. Predvlani uviedla na trh prvú a zatiaľ jedinú štúdiovku Our Version Of Events, s ktorou dobyla britský albumový rebríček. Speváčka v roku 2012 vystúpila na otváracom i záverečnom ceremoniáli olympijských hier v Londýne. Na konte má napríklad tri BRIT Awards, dve Ivor Novello Awards či jednu Q Award. 
 
Zdroj a foto: SITA
 

- - Inzercia - -