Dnes je streda, 23.september 2020, meniny má: Zdenka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chcela vo filme útly pás

júl 01, 2010 - 12:17
Megan Fox (24) pripúšťa, že túžbou dosiahnuť, aby sa v najnovšom filme ukázala s čo najužším driekom, bola posadnutá.
Hollywoodska kráska v súčasnosti účinkuje po boku Josha Brolina (42) v akčnom westerne Jonah Hex. Josh si v ňom zahral hlavného hrdinu a Megan predstavuje jeho vyvolenú Lilah. Štíhla herečka odhalila, že na to, aby sa jej podarilo obliecť tesný korzet, ktorý nosí jej postava, musela zadržiavať dych.

Rozhodná čiernovláska napokon dokázala svoj obvod pásu stiahnuť približne na 45 centimetrov aj napriek nesmiernym bolestiam.  Proces obliekania korzetu prirovnala k hre malého dieťaťa s uvoľneným zubom. „Bolí to, ale nemôžete to vzdať, aby ste sa nezašpinili. Bola som posadnutá tým, aby sme to stiahli tak tesno, ako sa dá, a v niektorých scénach sa môj pás podarilo naozaj veľmi zúžiť,“ pochválila sa. Herečka však trvala na prestávkach medzi jednotlivými výstupmi a kostým si uvoľnila o 5 centimetrov.

Nebojácna bojovníčka
Rovnako, ako pri snahe dosiahnuť hranice v súvislosti s outfitom hrdinky, ktorú stvárňuje, sa Megan  pri nakrúcaní horlivo vrhá do často nebezpečných kúskov, ktoré jej prináša scenár.  Odvážna predstaviteľka krásnej Lilah bola veľmi sklamaná, keď jej filmoví tvorcovia jeden najextrémnejší z nich zakázali, pretože bol priveľmi riskantný.  Megan sa do toho chcela bez váhania vrhnúť, no režisér namiesto nej obsadil dablérku. Bojachtivá tmavovláska sa veľmi teší, kedy si bude môcť opäť zahrať akčné scény a myslí si, že práve akčné filmy sú žánrom, v ktorom môže vyniknúť. „Som skutočne dobrá v bojových epizódach a kúskoch, takže ich vždy chcem robiť sama,“ dodáva s odhodlaním.
Autor: COVER MEDIA
Foto: Isifa, S.A.

- - Inzercia - -