Dnes je nedeľa, 24.január 2021, meniny má: Timotej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dara Rolins: Som späť!

október 03, 2010 - 21:27
Speváčka sa rozhodla vrátiť späť k normálnemu spôsobu života po tom, ako 10. júla prekonala tragickú dopravnú nehodu. Cez víkend sa po odmlke opäť postavila na pódium, kde sa len ťažko ubránila slzám dojatia.
Foto: 
Najväčší podnik na Slovensku hostil počas víkendu Daru Rolins (37), na ktorú bolo zvedavých takmer šesť stoviek návštevníkov. Aj vďaka ich priazni sa speváčka mohla počas vystúpenia cítiť istejšie s vedomím, že aj po tom všetkom, čo jej priniesli uplynulé mesiace, skalní fanúšikovia naďalej stoja na jej strane. „Je čas vrátiť sa pomaly, ale isto späť k môjmu životu, ktorý milujem,“ odôvodnila ešte stále značne utrápená hudobníčka dôvody, pre ktoré sa rozhodla koncert uskutočniť.

Konečne sa usmieva

Aj keď sa matka dvojročnej Laury snažila za každú cenu tváriť bezprostredne a nad vecou, v niektorých pasážach jej tanečno-hudobnej šou bolo značne cítiť neistotu a obavy, ktorých sa speváčka zjavne stále nezbavila. V takých momentoch sa ale Rolins rozhliadla medzi fanúšikmi, ktorí sa jej snažili dodávať istotu a pozitívnu energiu počas celého večera. „Dara, stojíme pri tebe,“ zneli veľavravné, no zato úprimné nápisy na transparentoch, ktoré mala blondínka neustále pred očami. Speváčka vystúpila v banskobystrickom klube Ministry of Fun v sobotu večer, na kedy v ňom bola dlho vopred avizovaná oldies párty. Dara sa snažila počas odspievania svojich najväčších hudobných hitov pôsobiť veselo, aby nedávna tragédia hosťom nespríjemnila vystúpenie ich milovanej interpretky. V istých momentoch ale bolo na Darinej tvári jasne vidieť pokoru, ktorá na seba nenechala dlho čakať.

„Som nesmierne rada, že som práve v tomto meste,“
vyriekla po úvodných skladbách svojmu publiku chvejúcim sa hlasom. Tí jej úprimné slová opätovali veľkým potleskom. „V podstate mám toľko toho na srdci, na druhej strane si hovorím, že neviem, kde začať. Veľmi veľa to pre mňa znamená, ďakujem, že ste prišli, ďakujem,“ doplnila ostýchavým hlasom Dara, ktorej v tom momente vyhŕkli slzy dojatia. V priebehu večera tiež s davom zabávajúcich sa hostí komunikovala aj o tom, ako im vďačí za stovky podporných listov a e-mailov, ktoré počas najťažšieho obdobia svojho života dostala práve od fanúšikov.

Poznačená do konca života

„Sú havárie, ktorým sa dá predísť. A Dara má vďaka svojmu známemu menu možnosť k ľuďom nejakým spôsobom prehovoriť. Niektorým nehodám sa neubránime, ale niečo máme vo svojej moci,“ naznačila manažérka Dary Rolins dôvody, pre ktoré sa rozhodla slovenská hudobníčka prijať pozvanie na prvý koncert po dopravnej nehode. „Očakávame, že sa na ňu prídu pozrieť aj pre tie udalosti. Dara má však na Slovensku vernú základňu a neobávame sa nejakých útokov, či už slovných, alebo fyzických,“ vyjadril svoje očakávania organizátor nočnej akcie tesne pred jej začiatkom, pričom sa jeho slová už o niekoľko minút nato naplnili. Rolins počas večera odspievala hity ako Vyvolení, Party DJ, Túžim a záver šou zavŕšila hitom Čo o mne vieš. Podľa slov organizátorov mala so sebou aj natáčací štáb, ktorý celý koncert zaznamenal. Mal by byť totiž súčasťou jej najnovšieho videoklipu, na ktorom umelkyňa pomaličky pracuje.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: Ministry of Fun Parade

- - Inzercia - -