Dnes je pondelok, 30.november 2020, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lady Gaga spala pred supermarketom

jún 17, 2010 - 11:10
Pohoršujúca hviezda cestovala so svojím sprievodom z Birminghamu do Londýna v sobotu v skorých ranných hodinách po koncerte v LG aréne. Keď autobus napokon dorazil do britského hlavného mesta, odišiel priamo do nablýskaného hotela Dorchester, kde mala skupina objednaných niekoľko drahých apartmánov.

Po tom, ako odviezli jej batožinu a zamestnancov, GaGa odmietla vystúpiť z autobusu, trvajúc na tom, že radšej strávi noc sama a bez luxusu, na ktorý je zvyknutá. Po pokusoch presvedčiť ju, aby si dopriala náležitý odpočinok, to vodič autobusu vzdal a odviezol autobus na neďaleké parkovisko supermarketu, a nechal speváčku vyspať sa do krásy.

„Bolo to skutočne bizardné,“ vyjadril sa zdroj pre zahraničné médiá. „Všetky jej kufre a ostatnú batožinu spolu s posádkou vyložili pred hotelom Dorchester okolo 3. hodiny nadránom,“ pokračoval priamy svedok udalostí. „Po 15 minútach sa šofér, jeden z jej sprievodcov a osobný strážca vrátili do autobusu a následne odišli. Približne o pol štvrtej dorazili na West Cromwell Road a zaparkovali hneď vedľa autobusu Alicii Keys,“ popísal podrobne celú situáciu všímavý pozorovateľ a pridal ďalšie postrehy: „Alicia sa teda zdržiavala v hoteli a GaGa rozkázala vypnúť motory a uložila sa na spánok priamo vo vozidle.“

Neskôr ráno po GaGu prišlo auto, ktoré priviezlo tašku s jedlom a osobného strážcu. Po 20 minútach vyšla speváčka z autobusu a odviezli ju do neďalekého nahrávacieho štúdia. „O sedem hodín neskôr dorazil strieborný mercedes SLK s taškou plnou nákupov. Možno GaGa zatúžila po prvej várke croissantov,“ odhalil svoje domnienky spomínaný zdroj.

Mladá speváčka sa neskôr objavila v čiernom obleku od Dolce & Gabbana a s kučeravým blond účesom, pripomínajúcim Madonu z roku 1986.

Autor: RED.
Foto: Isifa, S.A.
- - Inzercia - -