Dnes je piatok, 14.august 2020, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lucie Bílá: Mladosť stačila raz

október 27, 2010 - 12:01
Speváčka a momentálne aj porotkyňa v Jojkárskej talentovej šou nepatrí medzi ženy, ktoré by sa nevedeli zmieriť so starnutím. Hovorí, že vrátiť sa do mladosti by znamenalo, že by sa vrátili aj veci, ktoré by už druhýkrát zažiť nechcela.
O tom koľko má rokov
"Ráno 18 a večer 110."

O životnom partnerovi
“Mám nádherné povolanie, krásny dom, úžasnú pozíciu v spoločnosti, ale to ešte neznamená, že je ľahké nájsť si životného partnera, ktorý to všetko ustojí.”

O súkromí
“Že nad tým mávnem rukou a poviem si ´To nič, to je len vtip´. Ja nie som žena, ktorá nemá nadhľad, ale keď takto mávnem rukou nad všetkým, tak si novinári povedia: ´Napíšeme o nej čokoľvek, pretože nám to prejde. Veď ona má zmysel pre humor.´ Lenže ja viem, že sa svet okolo mňa rozdelil na dve skupiny- jedna ma žerie a druhá neskutočne nenávidí. A ja tým druhým nechcem robiť radosť.”

O natáčaní Česko-Slovensko má talent
“Je to väčší zážitok ako som si myslela. Okrem úžasných talentov a krásnych emócií je to pre mňa neskutočne poučné aj do budúcna. Je to úžasné na moju koncentráciu, na ovládanie samej seba. A naučila som sa povedať nie. To bolo pre mňa najťažšie.”

O umieraní
“Ja tie koncerty potrebujem, pretože v divadle stále hrám nejakú rolu. V Nemcové umieram na začiatku, v Carmen na konci. To je jediný rozdiel. Ale na koncertoch si zablbnem a som na nich za tú Bílu.”

O mladosti
“Keby sa mi vrátila mladosť, tak by sa mi vrátili aj veci, ktoré by som už nechcela zažiť. Nedávno som počula jednu pani, keď sa jej novinári pýtali, či by chcela byť zase mladá. A ona odpovedala, že už mladá bola. Ja som spokojná. Ešte nemám toľko rokov, aby som sa hanbila povedať, že mám 44.”

O výzore
“Mám strašne šikovnú vizážistku. Ona tú rekonštrukciu zvláda skvele. Je pravda, že niekedy to trvá dlho, ale vďaka nej sa cítim ako princezná.”

Autor: RED
Foto: TV JOJ

- - Inzercia - -