Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Madonna konzultuje so svojím expriateľom

júl 27, 2010 - 15:00
Stará láska nehrdzavie. V Madonninom (51) prípade nehrdzavie najmä dobrá spoločná láska k cvičeniu. So svojím bývalým partnerom, osobným trénerom Carlosom Leonom (44), aj naďalej konzultuje svoje cvičebné zostavy.
Foto: 
Bývalý pár má spoločnú trinásťročnú dcéru Lourdes (13) a po rozchode ostali skvelými priateľmi. Keďže sa Carlos živí ako profesionálny tréner, spevácku superhviezdu pravidelne informuje o najnovších trendoch a novinkách v oblasti cvičenia. Madonna, ktorá je známa svojím nadšením pre formovanie tela okrem toho miluje aj rozhovory na tému, ako si vylepšiť kondičku a formu. „Stále hovorím len o fitnese,” vyjadril sa Carlos pre americké médiá.

„Vždy chce vedieť, aké sú najnovšie postupy,” pokračoval otec speváčkinej dcéry, ktorý svoju bývalú pochválil aj za to, ako sa udržiava. „Vyzerá úžasne. O tom niet pochýb!” rozhodne vyhlásil a dodal, že ho to teší, aj kvôli ich spoločnému dieťaťu. “Je to úžasné, že z rodiny dostáva takýto vzor,” dodal s tým, že je rád, že jeho dcéra má dostatok sebavedomia. "Nie je pod tlakom presvedčenia, že by mala neustále chudnúť, ktorým dnes trpí mnoho je rovesníčok,” zhodnotil spokojne, pretože vďaka tomu sa nemusí o svoju dcéru obávať. Sám dbá o to, aby si svoje sebavedomie udržala. „Stále jej hovorím, že je nádherná,” vysvetlil.

Autor: RED
Foto:S.A.

- - Inzercia - -