Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Odhalená Verešová sa opäť predvádza!

január 11, 2011 - 14:08
Niekdajšia Miss Slovenskej republiky opäť predviedla svoje dokonalé telo. Andrea Verešová slávnostne pokrstila kalendár plný dráždivých póz, a to nielen v šatách! Modelka to však neurobila pre potešenie, ale na pomoc deťom zo sociálne slabších vrstiev.
Bežne je pri kalendároch zvykom, že fotenie má pod záštitou jediný fotograf. Andrea však prípravu tohto diela poňala celkom netradične. Po vážnejších úvahách sa napokon rozhodla pre využitie tiež starých fotiek, ktoré ale doposiaľ nemal nikto možnosť vidieť. „Dlho som riešila, ako svoj nový kalendár pojmem. Nakoniec som sa rozhodla, že v ňom bude pár fotografií, ktoré som fotila pre Playboy, ale nikdy neboli zverejnené,“ nechala sa v českých médiách počuť brunetka, ktorá sa pri fotení nových záberov zverila do rúk svojho dvorného fotografa. „Zvyšok dofotím s Járom Urbanom. Fotím s ním už roky a viem, že výsledok bude vždy perfektný,“ objasnila svoju voľbu ešte v časoch, keď bola ich realizácia iba v pláne.

Andrea na orientálny spôsob
Časť snímok z kalendára bola vyhotovená už minulý rok, a to pri príležitosti fotenia pre známy pánsky magazín. Tieto doposiaľ nezverejnené sexi zábery má na svedomí Jiří Hurt a nafotené boli v atraktívnych priestoroch hotela Chateau Mcely. Prostredie aktuálneho fotenia doplňujúcich snímok však Verešová poňala exotickejšie. Preto sa pracovalo v priestoroch rovnako luxusného, no zato orientálne ladeného hotela. Pani Volopichová si priebeh niekoľkohodinového úsilia doslova užívala. Vystriedala tri večerné róby od módnej návrhárky Beaty Rajskej a Kamily Solomon. Zvyšné snímky boli síce decentné, no ako sa na známu rodáčku zo Žiliny patrí, fotkám nechýbal silný erotický náboj. Dvojnásobná mamička rada necháva na dráždivých fotkách veľký priestor pre fantáziu, a tak si ani v tomto prípade neodpustila zábery len v spodnej bielizni. S jeho výberom jej pomohla medzi českými celebritami vyhľadávaná Helena Konarovská, znalkyňa spodnej bielizne. Okrem toho sa ale Andrea predviedla aj s kravatou okolo krku. Tú však na fotenie nepriniesol žiadny štylista, ale nadšený hotelový poslíček, ktorému patrila.   

Veľkolepý krst

Slávnostné uvedenie hotového kalendára do sveta šoubiznisu poňala Andrea Verešová veľkolepo. Na ceremóniu v prepychovom hoteli Kempinski prizvala novinárov nielen z Čiech, ale tiež zo Slovenska, a tak tam STAR nemohol chýbať. Moderátorkou večera sa stala u našich západných susedov známa Gábina Partyšová, ktorá neskôr zároveň odštartovala aj jeho dražbu. Samotný krst kalendára je totižto úzko prepojený s občianskym združením La Sophia, ktoré založila herečka Yvetta Blanarovičová. A keďže patrónkou tohto združenia je Verešová, kto iný ako ona mohol pomôcť hudobne nadaným deťom z detských domovov a sociálne znevýhodnených rodín. Na akcii nechýbalo mnoho šoubiznisových tvárí, ktoré sa s krásnou rodáčkou zo Slovenska evidentne príjemne zabavili.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: Jaroslav Urban, Branislav Šimončík


- - Inzercia - -