Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Preháňa to s cvičením?

jún 04, 2010 - 09:46
Herečka Veronika Paulovičová (30) preferuje zdravý životný štýl. Ten sa viditeľne odráža na jej postave a pomaly to začína vyzerať tak, že ďalšiu kariéru nechystá v televízii, ale v profesionálnom fitness či kulturistike.

Vyrysované svalstvo na rukách a nohách je neprehliadnuteľné. Niekedy však veľa posilňovania môže byť na škodu a žena začne vyzerať až príliš mužsky. Veronika má krásne ženské črty tváre, úžasné dlhé blond vlasy, no jej svalstvo už začína byť až príliš zjavné. „Ale keby som mala viacej času, tak by som určite športovala viac,“ hovorí. Súčasťou herečkinho života je návšteva fitnesscentra minimálne 3-krát týždenne. Samozrejmosťou je zdravá strava a jedálniček, ktorý jej zostavil jej partner.
Varí a pečie zdravo

Peter Meško (47) sa posilňovaniu venuje už 25 rokov. „Je to kus pekného chlapa, mala by som si uvedomiť častejšie, čo mám doma,“ povedala mamička štvorročného Jakuba so smiechom. Aj napriek tomu, že je od neho o 17 rokov mladšia, nezaspáva na vavrínoch a maká na sebe.  „Vyhovuje mi spôsob stravovania posledných rokov, odkedy som s Peťkom. Varím a pečiem rada a zdravo. Kuracie, morčacie, hovädzie mäso, ryža, šaláty, zelenina, ovocie, cereálne pečivo... to všetko mi naozaj veľmi chutí a nikto ma nenúti to jesť,“ vyvrátila možnosť, že by ju partner musel nútiť do zdravej stravy. Žeby chcela svojou postavou konkurovať Zore Czoborovej a svoju ďalšiu kariéru vidí v kulturistike?

Autor: MAGY, VEVA
Foto: S.A., TV Joj

- - Inzercia - -