Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ (Ukončená): Vyhraj smartfón Samsung GALAXY Alpha

október 06, 2014 - 15:09
Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak v spolupráci s Miklosko Fashion Design predstavili počas módnej prehliadky „Samsung GALAXY Alpha fashion show“ kolekciu štyroch setov šiat a kabeliek určených špeciálne pre smartfón s rovnomenným názvom.
Foto: 
Predstavená kolekcia je inšpiráciou pre všetky ženy, ktorým učaroval dizajn a kompaktná konštrukcia. Na slovenskom trhu sa smartfón začína predávať už v týchto dňoch vo farbách čierna, biela, modrá, zlatá a strieborná.
Módny návrhár Fero Mikloško sa pri tvorbe kolekcie inšpiroval okrem farieb, v ktorých sa GALAXY Alpha bude predávať, aj kovovým rámom, ktorý zariadeniu dodáva ľahkosť. Samsung GALAXY Alpha je tak nielen smartfónom, ale aj funkčným módnym doplnkom.
 
 
Samsung GALAXY Alpha predstavuje nový prístup k dizajnu a zároveň sa sústredí na elegantnú estetiku a kompaktnú konštrukciu. Bol vytvorený s cieľom pomôcť spotrebiteľom vyjadriť svoj jedinečný štýl, bez obetovania funkčnosti. Vyznačuje sa prepracovaným dizajnom s kovovým rámom, elegantne zakrivenými rohmi a na dotyk príjemným, mäkkým zadným krytom. GALAXY Alpha je so svojimi menej než 7 mm tiež jedným z najtenších GALAXY zariadení vôbec a jeho jedinečne kompaktná konštrukcia a nízka hmotnosť zaisťujú maximálne pohodlné používanie.
 
 
Najnovší smarfón Samsung GALAXY Alpha v bielom prevedení môžete vlastniť aj vy! Stačí, keď nám napíšete, aká farba šiat nebola predstavená na Samsung GALAXY Alpha fashion show, ale smartfón v tejto farbe sa bude predávať.
 
Zdroj a foto: RED

- - Inzercia - -