Dnes je streda, 27.január 2021, meniny má: Bohuš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ (Ukončená): Zapojte sa a vyhrajte kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto®

október 21, 2014 - 15:09
Zapojte sa s nami do súťaže a vyhrajte nový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® z limitovanej edície, ktorú navrhol známy americký umelec street artu Billy the Artist. Stačí, ak správne odpoiete na súťažnú otázku a kávovar môže byt váš!
Foto: 
Objavte moderné umenie vo vašej kuchyni s novou limitovanou edíciou NESCAFÉ® Dolce Gusto® Billy the Artist
 
NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  prichádza s novou limitovanou edíciou, v ktorej sa snúbi zmysel pre detail, originalita a hravosť. Jej autorom je známy americký umelec street artu Billy the Artist. Nový kávovar NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  prinesie do vašej kuchyne nielen prvok moderného umenia, ale aj vynikajúcu chuť kvalitnej kávy, studených nápojov a čajov. Novinkou je aj jedinečná receptúra marockého čaju Marrakesh Style Tea.
 
NESCAFÉ® Dolce Gusto® kladie veľký dôraz na jedinečnosť, originalitu a hravosť, preto na český trh uvádza dizajnové limitované edície, v ktorých spolupracuje so svetovými ikonami z umeleckých sfér pravidelne. Po známej španielskej módnej návrhárke Agathe Ruiz de la Prada či katalánskom módnom návrhárovi Custo Dalmau NESCAFÉ® Dolce Gusto® nadviazalo spoluprácu s populárnym umelcom street artu Billym the Artist.  
 
 
Značka NESCAFÉ® Dolce Gusto® a Billy majú veľa spoločného, predovšetkým originálny, autentický štýl podaný zábavnou a hravou formou. Pri tvorbe dizajnu nových kávovarov sa Billy riadil svojím obľúbeným mottom „Vytvorte si svoju vlastnú realitu“ a filozofiou limitovaných edícií NESCAFÉ® Dolce Gusto® – dizajn kávovarov, ktoré nevyzerajú ako bežné kávovary. Spojenie kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a Billyho kreativity si tak ľahko získa srdce milovníkov umenia, rovnako ako milovníkov kávy.
 
V spojení s ikonickým rukopisom Billyho tak vznikol kávovar, v ktorom sa snúbi jedinečnosť a zároveň zmysel pre detail. Takto rozsvieti každú domácnosť a obohatí ju o jedinečný prvok moderného umenia.
Billyho hravé, umelecky prepracované obrazce elegantne kopírujú línie samotného kávovaru NESCAFÉ®  Dolce Gusto® Genio 2. Nepochybne vykúzlia úsmev na tvári každého, kto si s kávovarom pripraví svoj obľúbený nápoj. A nie je to len dizajn, ktorým sa kávovar Genio 2 môže pochváliť. 
 
 
Ďalšou novinkou je NESCAFÉ® Dolce Gusto® Marrakesh Style Tea, čaj s chuťou marockých diaľok. Pomocou kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® pripravíte nápoj Marrakesh Style Tea veľmi ľahko. V lete dokáže šálka čaju s lahodnou mätou skvele osviežiť a v sychravom počasí zase zahriať.
 
Kávovar so systémom kapsúl pripraví šálku kvalitného espressa či ristretta kaviarenskej kvality. Káva z neho sa tak stáva jedinečným pôžitkom.
 
 
S kávovarom si však môžete pripraviť mnoho ďalších kvalitných a chutných nápojov, ako sú mliečne kávy (Latte Macchiatto, Cappuccino a ďalší), čaje (Nestea, Chai Tea Latte), čokolády, ale aj studené nápoje. 
Hlavnou prednosťou NESCAFÉ® Dolce Gusto®  Billy the Artist je inteligentné dávkovanie, vďaka ktorému netreba do procesu prípravy nápoja zasahovať. Kávovar je klasicky vybavený aj funkciou automatického vypínania po piatich minútach nečinnosti, čo mu zaručuje energetickú úspornosť.
 
Viac informácií nájdete na www.dolcegusto-premium.sk a  na internetovej stránke Facebook NESCAFÉ Dolce Gusto CZ / SK
 
Zapoj sa do súťaže a vyhraj kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto®  Billy the Artist! Stačí, ak správne odpovieš na súťažnú otázku: Akým obľúbeným mottom sa riadil Billy the Artist pri tvorbe dizajnu nových kávovarov NESCAFÉ® Dolce Gusto®?
Súťaž potrvá do 4. novembra 2014.
 

- - Inzercia - -