Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

VIP Club Slovenka: Motiváciu musíme hľadať v každej z nás

február 12, 2015 - 16:50
Už po tretíkrát sa stretli nominantky v ankete Slovenka roka v priestoroch bratislavského hotela Tatra, kde si vymieňali svoje zážitky, postrehy a skúsenosti. Pozrite si exkluzívne rozhovory s dámami, ktoré sú plné motivácie a energie...

Za prítomnosti členiek výkonného výboru VIP Clubu Slovenka Márie Rehákovej, riaditeľky vydavateľstva STAR Production, top manažérky Reginy Ovesny-Straka a šéfredaktorky Slovenky Márie Mikovej, sa opäť stretli nominantky v aknete Slovenka roka, jedinečné dámy, ktoré si na spoločnej pôde odovzdávajú skúsenosti, zážitky a inšpirujú ďalšie ženy nevzdávať sa. Tento raz sa s pripravenými témami predstavili štátna tajomníčka Ministerstva spravodlivosti SR pani Monika Jankovská (Partnerské násilie - aké sú možnosti ochrany), inžinierka Elena Kohútiková (Strasti a slasti začínajúcich podnikateliek), doktorka Zorica Nemcová (Prevencia v stomatologickej ambulancii) a jediný mužský prednášajúci Vlastimi Vicen (Strata postavenia otca v rodine a jej vplyv na narastajúcu kriminalitu).

Ako sa správne starať o chrup, motivovať sa v ceste za úspechom a nebáť sa podnikať? Nielen tieto otázky sme položili na slovo vzatým odborníčkam. Pozrite si videorozhovory na konci článku.

Autor a foto: RED, Ramon Leško

- - Inzercia - -