Dnes je pondelok, 03.október 2022, meniny má: Stela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ (UKONČENÁ): Vyhrajte poukaz na laserové ošetrenie v hodnote 200 eur

december 18, 2014 - 21:57
Krásna pokožka nie je len výsadou celebrít. Zdravú a sviežu pokožku môže mať každý, kto sa o ňu dokáže kvalitne postarať. Niekto to vďaka genetike a zdravému životnému štýlu zvládne s jemnou odbornou pomocou ľahšie, u iných je to častokrát beh na dlhé trate… V súčasnosti téma starostlivosti o pokožku podlieha rôznym mýtom a polopravdám. Preto ak chce človek dosiahnuť efektívny výsledok bez toho, aby zažil série neúspešných terapií, mal by sa zveriť do starostlivosti skúsených odborníkov.
Foto: 
Špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológie SKINPOINT svojim pacientom poskytuje kvalitnú zdravotnú starostlivosť.  V zmysle svojho kréda Zdravie a krása na dosah je v ambulancii  SKINPOINT špičková odborná starostlivosť za pomoci najnovších technológií dostupná pre každého.
 
V ambulancii SKINPOINT  sa poskytuje  kvalitná zdravotná starostlivosť v špecializačnom odbore dermatológia v súlade s najnovšími poznatkami modernej medicíny s cieľom zvýšenia kvality života pacienta. Zdravotná starostlivosť poskytovaná tímom našich lekárov a sestier zahŕňa prevenciu, diagnostiku a liečbu zdravotného problému ako aj následnú starostlivosť.
 
 
V ambulancii SKINPOINT sa tím skúsených odborníkov venuje aj korektivnej dermatológii, pričom sa vychádza z prirodzených predispozícií človeka. V prvom rade sa venujeme zdravotnému problému a až potom nastupuje možnosť jemnej estetickej korekcie.
 
Základným princípom pri tvorbe liečebného plánu a voľby terapeutických postupov je komplexné vyšetrenie zdravotných problémov pacienta našimi erudovanými odborníkmi v medicínskom odbore – dermatológia. Po dohode s pacientom sa následne vyberie najvhodnejší liečebný plán. Jeho súčasťou môže byť aj využitie najmodernejších laserových prístrojov pre dosiahnutie čo najlepšieho terapeutického efektu.
 
Odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte darčekový poukaz v hodnote 200 eur! Súťaž trvá do 2. 1. 2015! 
 
Zdroj: red
Foto: red, Thinkstock

- - Inzercia - -